Nie od dziś wiadomo, że dodatki takie jak torebka, buty i biżuteria stanowią zwieńczenie udanej stylizacji i dopełnienie pięknego wyglądu. Teraz elegancja, moda i szyk to również przedmioty, którymi posługujemy się na co dzień. Producenci urządzeń elektroniki użytkowej dostrzegli ten trend i postanowili wyposażyć nas w piękne przedmioty codziennego zastosowania, a my same coraz chętniej sięgamy po produkty, które oprócz interesujących nas parametrów technicznych są po prostu… piękne.
Firma HANNspree, znana ze stylowych telewizorów, monitorów i ramek cyfrowych, wprowadziła do swojej oferty eleganckiego, damskiego netbooka HANNSnote SN10E1 o 10-calowej przekątnej ekranu. Urządzenie, za sprawą kompaktowych rozmiarów, z powodzeniem zmieści się w damskiej torebce, a dzięki jego minimalnej wadze (niewiele ponad 1 kg) możemy nawet zapomnieć, że tam jest! HANNSnote dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: perłowa czerń oraz perłowa biel. Obie wersje pokryto lśniącym lakierem, co nadało urządzeniu eleganckiego charakteru.

Netbooka zaopatrzono w ergonomiczną, pełnowymiarową klawiaturę w układzie QWERTY, która gwarantuje efektywne i wygodne pisanie, nawet jeśli mamy długie paznokcie. Komputer zużywa niewielką ilość energii, a na samej baterii możemy pracować aż do 5 godzin. Dysk twardy o pojemności 160 GB w zupełności wystarczy do przechowywania naszych ważnych danych, które dzięki wbudowanemu czytnikowi kart łatwo zapiszemy na zewnętrznym nośniku. Dodatkowo wbudowany bluetooth, mikrofon, kamerka internetowa o rozdzielczości 1.3 Megapiksela oraz moduł Wi-Fi pozwolą na nagrywanie i dzielenie się ważnymi chwilami z bliskimi, niezależnie od miejsca i czasu.
W zestawie do netbooka SN10E1 firma HANNspree dołącza elegancki pokrowiec ochronny i ściereczkę do czyszczenia.
Produkt do Polski trafi pod koniec września, a jego cena będzie kształtować się na poziomie 1200 zł