Już niebawem na naszym rynku - LTD Watch. Zegarki wyznaczające trendy. Czy kreatywność musi być pretensjonalna? NIE z Ltd Watch!!!

LTD Watch zegarki LTD Watch zegarki


Zegarki są jednym z najgorętszych i najbardziej pożądanych akcesoriów na świecie. Dopełniają styl, odzwierciedlają nasz temperament i są "wisienką na torcie" naszego image'u. Marka LTD jest odpowiedzią na pilność popytu mody zarówno salonowej jak i ulicznej. Niezwykły sukces marki ustanawia coraz to nowe rekordy od roku 2009. Czas na Polskę.

LTD Watch zegarki

Jedną z najistotniejszych cech zearków LTD jest ich egzemplarzowa wyłączność. Każdy model produkowany jest w serii limitowanej, z wybitymi indywidualnymi numerami, co sprawia, że już nigdy nie znajdzie się w ponownej produkcji. Tym samym sprawiając, iż jest to produkt jedyny i niepowtarzalny.

LTD Watch zegarki

Klasyczne, tradycyjne kontury "podrsasowane" nowoczesną technologią i nowymi, niepowtarzalnymi akcentami. Wykorzystanie do produkcji poliwenglanu to wyjście naprzeciw nie tylko codziennemu użytkowaniu ale również gwarancja niezniszczalności wobec ekstremalnych sportów (również wodnych)

LTD Watch zegarki

Jednym z najbardziej spektakularnych zakresów technologii LTD Watch są ceramiczne  zegarki wyprowadzone w ośmiu kolorach do wyboru. Każdy z projektów Ceramic Chrono ma tylko pięćdziesiąt modeli i oferuje uzupełnioną odporność na wstrząsy i zarysowania wraz ze szczelnością do 100 metrów pod wodą.

 

LTD Watch zegarki

Wiosenna kolekcja to orzeźwiająca eksplozja kolorów. Classic Matt Collection to zwariowany trend świeżych odcieni mięty, magenty, fioletu, żółci czy błękitu. To więcej niż dodatek. To kwintesencja naszego wizerunku. Dopieszczone prezcyzją i najnowszą technologią są zawsze o krok przed konkurencją. Każdy najdrobniejszy element odzwierciedla precyzyjną pracę nad kompozycją. Oferuje nieograniczone możliwości dla wszystkich grup wiekowych, płcy i stylu życia.

 

LTD Watch zegarki LTD Watch zegarki

Kolorowo, elegancko, klasycznie, a może bardziej retro? Szeroka gama stylowych modeli zaspokoi gusta najbardziej wymagających kolekcjonerów. Modnie, funkcjonalnie i na temat- LTD Watch w Polsce!

LTD Watch zegarki

Zapraszamy na nasz fanpage, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć pełną ofertę zegarków Ltd Watch - www.facebook.com/LimitedWatch