Tegoroczne trendy postawiły jasno określony cel. Zaproszenia ślubne muszą być oryginalne, nowoczesne a także bezpretensjonalne. Powinny zachwycać swym nieodpartym urokiem, jak i również prozaiczną prostotą.  Zaproszenia naszej firmy Centrum Xero posiadają nie tylko to. Udostępniamy swoim klientom również kolekcję z motywem kwiatowym- najmodniejszym w tym sezonie. Dbamy, aby prezentowane okazy były wykonane profesjonalnie i z niebywałą dokładnością. Oferujemy pełen wachlarz wzorów i kolorów zaproszeń ślubnych. Począwszy od delikatnych i subtelnych zakończywszy na zapierających dech w piersiach osobliwych wzorach ze znakomitymi  dodatkami, które  nadają wyjątkowej i nietuzinkowej ekspresyjności.  Zaproszenia naszej firmy projektowane są przez włoskich grafików, którzy poprzez nieskazitelną barwę i ponadczasową formę  powodują uczucie lekkości i  doskonałości. W naszym katalogu zaproszenia dostępne są aż w kilkunastu kategoriach.

Laserowe, które wyróżniają się modnym designerem oraz prowokującą barwą.

Rose pochodzące z oblanej słońcem Toskanii idealnie współgrające ze sobą barwami i kształtami.                                                                                    .

Prestige oferują  oryginalną  i  wyrazistą  grafikę.                                      .

Nowoczesne budzące podziw, dzięki niespotykanym deseniom i wielobarwnym odcieniom.

Romantyczne o piaskowych odcieniach ujmą każdego, kto kocha ozdoby i naturalność.  Tradycyjne w swej ponadczasowej formule nienachlanie łączą się najnowszymi trendami.

Z humorem kreatywnie przedstawiają konfabulacyjne obrazy z życia świeżo upieczonych małżonków.

Czerpane z wyrafinowaną dekoracją idealnie współgrają z każdym kolorem.             

Busquets hipnotyzują gorącym hiszpańskim temperamentem połączonym elegancką fakturą.

Gold jako prawdziwa perełka zachwycają stonowanymi i pastelowymi kolorami. W połączeniu z delikatnym zdobnictwem tworzą nowatorskie zaproszenia.

Nicol w typowych stonowanych barwach łączą się z niebanalnymi formami.                                 .

Ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu. warto więc wyróżnić się tego dnia nie tylko pięknymi strojami i nietuzinkowymi dekoracjami, ale także zachwycającymi zaproszeniami, które nasza firma Państwu oferuje na stronie http://www.zaproszenia-online.com .

Marlena Pycz