Siedzisz wieczorem w domu i włączasz telewizję. Piąty raz leci „Szklana pułapka”. Przerzucasz po kolejnych kanałach i nie znajdujesz nic ciekawego. Zastanawiasz się nad czymś bardziej rozrywkowym, ale najchętniej zostałbyś w domu. Odwiedź portal Cyberarena36i6.pl!

Cyberarena36i6.pl to wirtualna platforma otwarta dla wszystkich ludzi, którzy szukają ciekawej alternatywy wśród jesiennych rozrywek. Możesz na niej zagrać w najbardziej popularne gry komputerowe. Lubisz się ścigać? Myślisz, że jesteś dobrym strategiem? A może chcesz się poczuć jak Ronaldo i zdobyć upragnione mistrzostwo piłkarskie? Możliwości jest wiele. A Ty nie musisz być specem od grania, bo Cyberarena36i6.pl to platforma dla wszystkich, niezależnie od wieku czy płci.  

Wybiegnijmy trochę w przyszłość. Trochę już grasz i szukasz osób, które stworzą z Tobą wirtualny team. Cyberarena36i6.pl daję Ci tę możliwość. Tak było w przypadku zespołu Universal Soldiers – pięciu dziewczyn pochodzących z różnych rejonów Polski, które poznały się przez Internet, a kilka miesięcy później zdobyły piąte miejsce na mistrzostwach Polski w „strzelankę” Counter-Strike. Profil Universal Soldiers można znaleźć na portalu facebook.com.

Dodatkowo, możesz wziąć udział w licznych konkursach z cennymi nagrodami i wygrać trochę gotówki, nowy telefon komórkowy, doładowanie, sprzęt komputerowy firmy Logitech, koszulki, gry komputerowe. Wystarczy, że odwiedzisz stronę www.cyberarena36i6.pl.

Organizatorem platformy Cyberarena36i6.pl jest zespół Cybersport.pl wraz z marką 36i6, należącą do sieci Plus. Partnerami projektu są firmy Logitech, Samsung Electronics Polska i Xbox 360. 

Więcej informacji na temat Cyberarena36i6.pl znajduje się na stronie www.cyberarena36i6.pl