Lata braków w sklepach i mijanych przez wielu z zazdrością Pewexów sprawiły, że rzuciliśmy się na luksusowe miejsca, usługi i kuchnię z niebywałą – nomen omen – żarłocznością.

Ten trend trwa i nie traci na powodzeniu. Rozkwit przeżywają firmy, które potrafią dostarczyć nam najwyższej jakości produkty i usługi, ekskluzywne wczasy i wykwintne potrawy. Doskonałe otoczenie, które sobie fundujemy wymaga też od nas doskonałego wyglądu, stąd boom na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, odnowę biologiczną i zdrowy tryb życia. Jednak coraz częściej odzywa się w nas tęsknota za tradycją i swojskością. Nie oznacza to jednak chęci rezygnacji z luksusu, do którego się przyzwyczailiśmy, ale szukanie połączenia pomiędzy tymi dwoma światami.

Takie połączenie odnalazł Dwór Konstancin – położony w Konstancinie-Jeziornej luksusowy hotel, znany z wyszukanej (i wyśmienitej) kuchni i ekskluzywnych wnętrz. Już 27 października, w kultowym miejscu Od Lasu otworzy gospodę Zalewajkę, która zaspokoi tęsknotę za tradycją nie tylko gości dworu, ale też każdego, kto chce choć na chwilę przenieść się w staropolskie klimaty, spróbować swojskiego jadła i skosztować słabszych lub mocniejszych trunków.

 

Zalewajka powstaje z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie tradycyjny smak kwaśnicy, zalewajki, gęsiny, smalcu z jabłkiem, pierogów czy golonki, popijanych niepasteryzowanym piwem, miodem pitnym lub nalewką. To też miejsce dla miłośników swojskiej atmosfery, staropolskiego wystroju i wypoczynku - gospoda położona w sąsiedztwie lasu sosnowego z czystym powietrzem sprawia, że wizyta w jej progach w naturalny sposób łączy się z relaksem.

 

Po zaspokojeniu potrzeby powrotu do dawnych czasów, zwolennicy luksusu znajdą coś dla siebie w Dworze Konstancin. Hotel oferuje wypoczynek w luksusowych pokojach, restaurację serwującą wyśmienite dania kuchni międzynarodowej oraz szeroki wachlarz atrakcji, począwszy od zabiegów odnowy biologicznej, po korty tenisowe, jazdę konną, grille i przyjęcia w ogrodzie. Dla klientów biznesowych przeznaczone są nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne w pełni wyposażone multimedialnie, bezpłatny parking i dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dwór Konstancin i należąca do niego gospoda Zalewajka do idealny mariaż luksusu i dbałości o zdrowie, z tradycją i niepowtarzalną, rubaszną atmosferą.

 

Trwa u nas konkurs, w którym można wygrać weekend w Dworze Konstancin! więcej info na stronie KONKURSU. Zapraszamy!