Sklep coocoo w swojej ofercie proponuje niezwykle eleganckie i stylowe ubranka dla dzieci brytyjskiej marki Poppy & Ned. Firma oferuje produkty, które nie biją po oczach logiem, ale doskonałą jakością, za cenę której są warte. Wszystkie materiały bowiem są wybrane z najwyższej półki, tworzone zgodnie z zasadą fair trade, w związku z czym ich produkcja nadal jest niszowa i kosztuje o wiele więcej niż produkcja masowa. Jeżeli jednak jesteś wrażliwa na punkcie uczciwej pracy innych ludzi i cenisz sobie zachowanie etycznych standardów, firma Poppy & Ned wynagrodzi Ci to dwojako, oferując niezwykle słodkie, wygodne i oryginalne kolekcje, już od samych narodzin Twojego maleństwa.

Ubranka Poppy & Ned pozwalają naszym dzieciom wyglądać naprawdę jak dzieci, przy zachowaniu stylu i oryginalności. Właściciele firmy od samego początku jej powstania, czyli w 2007 roku, z prawdziwą pasją pracują nad tym, aby modzie dziecięcej przywrócić jej niewinny charakter. W końcu dzieci mają czas jeszcze aby dorosnąć, dlatego projekty z założenia mają być przesłodkie. Większość powstałych kolekcji inspirowana jest wspomnieniami głównego projektanta marki z czasów jego dzieciństwa. Charakteryzuje je pewna tajemniczość i niezwykłość, którą dzieci kochają i w której zatracają się bez reszty. To właśnie czyni ubranka wyjątkowymi i nasze dzieci będą się w nich czuć komfortowo, a to jest najważniejsze. Ich wolny od wszelki zmartwień świat jest magiczny i przepełniony dziecięcą niewinnością, jak cała kolekcja Poppy & Ned. Daleko jej od kolorowych i intesywnych rysunków czy kolorów. Więcej w niej spokoju i perfekcyjnej staranności.

Poppy & Ned zapewnia oryginalne kolekcje, które pozwalają dzieciom ubierać się stylowo i wygodnie. Jakość ubranek jest nieskazitelna, co jest niezbędne przy tworzeniu odzieży luksusowej. Sklep coocoo powstał po to, aby pomóc dokonać właściwego wyboru przy zakupie wysokiej klasy ubranek dla dzieci. Produkty ze sklepu coocoo wybrała sama Kasia Cichopek dla swojego synka Adasia. Kolekcja Popy&Ned dostępna jest na stronie www.coocoo.pl.