Marka Topshop zrobiła w Polsce wielki sukces. Coraz więcej dziewcząt oraz kobiet, które chcą wyglądać modnie wybierają się do brytyjskiej sieciówki. Topshop niewątpliwie ma swój styl i idzie nie tylko za trendami w modzie, ale również w świecie technologii.
W najsłynniejszym sklepie Topshop, który znajduje się na Oxford Circus została wstawiona olbrzymia instalacja zwana ‘Mirror Mirror’.
Lustro została wstawione, aby w ten sposób celebrować wejście na rynek nowej linii kosmetyków od Topshop. Pamiętacie na pewno bajkę „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”? Tam stara, zła kobieta oglądała się cały czas w lusterku i zadawała mu pytanie „Kto jest najpiękniejszy na świecie”.
Teraz możesz się dowiedzieć, kto jest najlepiej ubrany, a dokładnie jak Ty jesteś ubrana, czy masz wszystko dopasowane, czy też wyglądasz w tym niekorzystnie. Jeżeli staniesz przed lusterkiem na minutę, to lusterko ci powie jak wyglądasz. Po drugiej stronie, wśród osób oceniających Cię, znajdziesz stylistkę Lady Gagi - Nicola Formichetti, Edward Enninful z magazynu i-D oraz Bryanboy z amerykańskiego Vogue.
Jak Wam się podoba taki pomysł? Może w Polsce również doczekamy się podobnej akcji, póki co musimy wybrać się do Londynu, jeżeli jesteśmy ciekawi co myślą o naszym stylu, najwięksi styliści.