8.II (piątek): GET InspiRED: 
COPYRIGHT Defected UK

Nie często się zdarza aby młody i nieznany artysta swoją pierwszą produkcję wydał w dużej, szanowanej i prestiżowej wytwórni muzycznej. COPYRIGHT to duet, który tej teorii stanowczo zaprzecza. Ich pierwszy singiel „Where Would You Be” ukazał się nakładem legendarnej nowojorskiej wytwórni Soulfuric. Wielu o tym marzy a oni to zrobili. Pomimo, że pochodzą z Londynu swoją wielką karierę rozpoczęli w Nowym Yorku i Miami. Obecnie współpracują z DEFECTED – najbardziej popularną i szanowaną brytyjską wytwórnią muzyczną.
Za nazwą COPYRIGHT kryją się dwaj utalentowani dj’e i muzycy : Samuel Holt i Gavin Mills. Ich styl muzyczny to czysty Soulfull house, który inspirowany jest takimi postaciami jak Herbie Hancock, Earth Wind & Fire, George Duke, ale także The Clash czy Stevie Wonder.
Obecnie COPYRIGHT są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych artystów sceny Brytyjskiej. Tak duży rozgłos przyniósł im wydany w 2005 roku album, na którym znalazły się takie perełki jak „Running Away”, „I Pray” czy „He Is”. Ponadto współpracowali z takimi artystami jak Joey Negro, Lisa Millet, Angie Brown, DJ Grogory czy Brian Chambers.