menspace

Chyba wszyscy już zdążyliśmy zauważyć, że stosowanie produktów naturalnych, oprócz tego że staje się coraz bardziej popularne, to rzeczywiście przynosi naszemu organizmowi wiele korzyści. Z zalet kosmetyków ekologicznych od niedawna mogą korzystać również mężczyźni. W menspace.pl  możecie znaleźć 3 najlepsze eko-marki.

Kosmetyki naturalne mają ogromną przewagę nad tradycyjnymi odpowiednikami. Nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników i środków zapachowych, dzięki czemu nie powodują podrażnień nawet u osób z najbardziej wrażliwą skórą. Idealnie nadają się do pielęgnacji twarzy po goleniu – dzięki zawartości naturalnych wyciągów roślinnych łagodzą wszelkie nieprzyjemne objawy, takie jak pieczenie, zaczerwienienie czy drobne uszkodzenia naskórka.

Na naszym rynku pojawiło się już kilka naturalnych linii dopasowanych do potrzeb męskiej skóry. Jedną z nich jest Logona Mann, produkowana przez niemiecką firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu eko-kosmetyków. W skład oferty Logona Mann wchodzi Mleczko do twarzy i ciała, Dezodorant, Krem do golenia, Lotion po goleniu, 2w1 Szampon i żel pod prysznic oraz Nawilżający żel do twarzy.

kosmetyki eko dla mężczyzn

Kosmetyki można zobaczyć TUTAJ


Kolejną, bardzo popularną męską eko-marką jest Pat&Rub Man. Promowana przez znaną Kingę Rusin zawiera wszystko, czego potrzeba do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała. W naszym sklepie znajdziecie: Żel pod prysznic, Szampon do włosów, Krem do golenia, Balsam po goleniu, Krem do twarzy, Balsam do rąk oraz wspaniałe Zestawy upominkowe – idealny prezent na walentynki!

kosmetyki eko dla mężczyzn

Wszystkie produkty dostępne są TUTAJ


Gdyby przyznawano tytuł najbardziej ekologicznej firmy, z pewnością fridge by yde nie miałoby sobie równych. Te doskonałe polskie kosmetyki, wytwarzane z najczystszych ekologicznych upraw, są niezwykle bogate w skuteczne substancje aktywne. Wszystkie produkty mają zaledwie 2,5 miesięczny termin ważności, dzięki  czemu możemy być pewni, że nie dodano do nich żadnych konserwantów. Wśród szerokiej oferty fridge, znajdziecie min. męskie perfumy o bardzo intrygujących i zmysłowych zapachach. Firma oferuje również kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

kosmetyki eko dla mężczyzn

Więcej informacji na temat kosmetyków Fridge TUTAJ

W menspace.pl możecie znaleźć wszystkie zaprezentowane w artykule kosmetyki. Zachęcamy również do zapoznania się z szeroką ofertą męskich zapachów, którą codziennie zwiększamy o kilkadziesiąt nowych produktów.

Anna Wydra
mgr kosmetolog
ekspert drogerii internetowej menspace.pl

Zapraszamy na stronę: www.menspace.pl