Mały Głód znowu atakuje!

Jak donoszą dobrze poinformowane źródła, tego lata jego ofiarą padają fani mody. Zaatakowani skarżą się, że chwyta ich znienacka podczas shoppingu. Kamuflując się jako wieszak lub przyczajony w przymierzalni poluje w 175 sklepach sieci Top Secret na terenie całej Polski.

 

ma322y_g322d_w_top_secret-fot.2_400

Mały Głód zawsze był irytujący. Potrafił zaatakować dosłownie zawsze i wszędzie. Teraz, jednak jest jeszcze sprytniejszy. Opanował bowiem do perfekcji sztukę kamuflażu. Żeby znaleźć się jak najbliżej potencjalnej ofiary i naprawdę zaskoczyć, nauczył się przeobrażać w rozmaite przedmioty. Jedyną skuteczną bronią w walce z nim pozostają serki Danio.

 

ma322y_g322d_w_top_secret-fot.3_400

Niedawno odkryto, że Mały Głód ma słabość do ciuchów. Na swoim profilu na Facebooku intensywnie poszukuje własnego miejsca w świecie mody. Ciągle przebiera się w nowe kreacje, ale wygląda na to, że odnalezienie właściwego stylu zajmie mu jeszcze trochę czasu. Można mu w tym pomóc. Dzięki specjalnie stworzonej aplikacji każdy ma szansę zostać Głodnym Stylistą i przygotować Małego Głoda na nocną eskapadę po mieście. Tymczasem na najbardziej pomysłowych czekają nagrodyzakupy ze stylistą w wybranym sklepie Top Secret o wartości 500 PLN oraz 20 nagród pocieszenia w postaci akcesoriów marki i gadżetów Małego Głoda.Głodnych dobrej rozrywki, którzy chcą zobaczyć jak Mały Głód szuka swojego stylu zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.facebook.com/maly.glodek .
Pozostałych przestrzegamy, że przez najbliższe tygodnie Mały Głód grasuje w sklepach sieci Top Secret.

ma322y_g322d_w_top_secret-fot.5_400