Sarah Michelle Geller, która wraca na ekrany polskich kin filmem „Weronika postanawia umrzeć”, w życiu prywatnym właśnie została mamą. 19 września przyszła na świat córka jej i Freddiego Prinza Juniora – Charlotte Grace. Co prawda Sarę pamiętamy jako nastoletnią pogromczynię wampirów Buffy, jednak aktorka ma już 32 lata. Niedawno mamą została również Alyson Hannigan, serialowa Willow i odtwórczyni roli flecistki z American Pie.
W marcu – dokładnie w dzień 34 urodzin aktorki 24 – na świat przyszła Satyna Denisof. Czyżby jakaś epidemia?

Ellen Pompeo znana nam głównie z „Chirurgów” również urodziła córkę. Dziewczynka przyszła na świat 15 września. Wraz z mężem postanowili jej nadać imiona Stella Luna.
Koleżance z medycznego serialu pozazdrościła najwyraźniej trzydziestoletnia Katherine Heigl. Wraz z mężem (Jose Kelly) powzięli decyzję o adopcji niemowlęcia z Korei. Dziesięciomiesięczna dziewczynka nosi przydomek Naleigh od imion Nancy – mama Katherine oraz Margaret Leigh – siostra Katherine. 
Chyler Leigh (znana z tego samego serialu, z roli stażystki i siostry Meredith) w maju tego roku urodziła córeczkę. Chyler ma 26 lat, a mała Anniston Kae jest trzecim dzieckiem jej i jej męża. Dziewczynka przyszła na świat tydzień po tym, jak jej mama skończyła zdjęcia do serialu.

Dwudziestosiedmioletnia Jennifer Hudson odnalazła się w roli aktorki i zdobyła Oscara, jako piosenkarkę nagrodzono ją prestiżową Grammy… Teraz będzie mogła spróbować sił jako matka. 10 sierpnia na świat przyszedł na świat jej synek David Daniel Otunga Jr. Dumnym ojcem jest narzeczony Jennifer – David Otunga.

Gwiazdy cieszą się macierzyństwem w każdym wieku Kelly Rutherford (znana głównie z seriali takich jak „Plotkara”) nie przeszkadza bycie mamą po raz drugi w wieku lat 40 – jej córeczka przyszła na świat w czerwcu tego roku i nosi imiona Helena Grace.

Do grona znanych mam dołączy niebawem (bo już w grudniu – termin wypada w święta) Kendra Wilkinson znana z „Dziewczyn z sąsiedztwa” i swojego własnego realisty show była dziewczyna Hugh Heffnera (redaktor Playboy’a). Ciekawe czy i nowo narodzone dziecko będziemy mogli oglądać w telewizji? Na razie Kendra chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych i opowiada o swoich obawach dotyczących macierzyństwa. Pewnie słusznie – Kendra nie jest znana dzięki swoim umiejętnościom organizacyjnym czy dbałości o dom. To dziecko może zaginąć gdzieś pod rupieciami w jej pokoju…