Kiedy kilka dni temu pojawiła się informacja, że Madonna już nie jest z Jesusem Luzem dla wszystkich to było spore zaskoczenie. Związek ten opłacał się zarówno dla piosenkarki, jak i modela. Ona bowiem mogła czuć się młodziej, poprawiła swój wizerunek starszej gwiazdy oraz oczywiście sprawy seksu, również dla artystki są bardzo istotne. Jesus za to miał jedyną w swoim rodzaju tak skuteczną reklamę.
Jak wiadomo z informacji model stwierdził, że jednak 51 letnia artystka jest dla niego po prostu…..za stara i zaczął ją zdradzać z młodszymi kobietami.
Madonna nawet wynajęła prywatnego detektywa, który miał jej przynieść dowody zdrady. Jej koleżanka uważa, że “Ona jest bardzo wrażliwa na kłamstwa. Niełatwo ją. Bardzo często zdarzało się, że Jesusa całymi dniami nie było w domu. Miał wyłączoną komórkę. Nie minęło dużo czasu, zanim Madonna zdała sobie sprawę z tego, co się dzieje.

Jednak Madonna nie zamartwiała się długo. Gwiazda już ma na oku 24 letniego, hiszpańskiego modela Jona Kortajarena. Po raz pierwszy zobaczyła go na premierze filmu Single Man w Nowym Jorku. Na imprezie para ze sobą rozmawiała, a nazajutrz Madonna kazała wyciągnąć wszystkie informacje o nim.

Trzeba przyznać, że Jon to niezły przystojniak. A który Wam się bardziej podoba, Jon czy Jesus?