Madonna znów okłamuje siebie i próbuje nakręcić film. Gdy tylko krytycy filmowi słyszą, że gwiazda chce wyreżyserować kolejny film, załamują ręce. Żadne ostre słowa nie są w stanie jej powstrzymać, mimo, że jej każde dzieło filmowe okazuje się totalną katastrofą.

Tym razem piosenkarka oprócz reżyserii jest też współautorką scenariusza. Zdjęcia do W.E. właśnie się rozpoczęły na południu Francji z Abbie Cornish w roli głównej. Scenariusz opowiada o amerykance Wallis Simpson, która zmieniła historię Wielkiej Brytanii. Simpson poznała króla Edwarda w 1930 roku. Trzy lata później para zaczęła ze sobą gorący romans, od którego wszędzie huczało. Gdy w 1936 roku zakochany król ogłosił, że chce ożenić się z Wallis, w kraju wybuchła burza. Zgody na ich ślub nie wyraził parlament, bowiem między innymi Wallis była podwójną rozwódką. Zakochany po uszy Edward zrezygnował więc z tronu by móc poślubić ukochaną. Dzięki tej abdykacji na tron wstąpił młodszy brat Edwarda i ojciec Elżbiety, Jerzy VI.

Podczas zdjęć Madonna wyglądała na bardzo przemęczoną. Z tego wszystkiego królowa zdrowego odżywiania się i stylu życia postanowiła zapalić papierosa. Jest to zaskakujący obraz, tym bardziej że gwiazda potrafi ćwiczyć 3-6 godzin codziennie, siedem dni w tygodniu.

Macie ochotę iść na film W.E.? Myślicie, że będzie ciekawy?