5. marca swoją premierę na DVD miały kolejne tytuły w serii Playhouse Disney. Tym razem naszych najmłodszych bawić i uczyć będą bohaterowie Zielonej drużyny oraz Zwierzaków naszych przyjaciół.
Playhouse Disney to interaktywna seria na DVD, skierowana do dzieci w wieku 2–6 lat. Ulubione postaci Disneya – Myszka Miki, Goofi, Kubuś Puchatek czy Maniek Garcia – zwracają się bezpośrednio do dzieci, zadając im pytania, zachęcając do wzięcia udziału w grach oraz rozwiązywaniu zagadek. Seriale Playhouse Disney stanowią wyśmienitą zabawę dla wszystkich maluchów oraz są ciekawą inicjatywą edukacyjną w rozrywkowym przebraniu. Najnowszymi tytułami w serii, które mają za zadanie uczyć przez zabawę są: Maniek Złota Rączka: Zielona Drużyna, oraz Playhouse Disney: Zwierzaki Naszych Przyjaciół.

Bohaterem pierwszej z dwóch premier jest Maniek, prawdziwa złota rączka, oraz jego gromadka wesołych, choć trochę zrzędliwych narzędzi. Przygoda z Mańkiem to szansa na poznanie niesamowitych cudów natury oraz wspaniałej ekozabawy! Oprócz nauki życia zgodnie z prawami przyrody i otaczającym nas światem dzieci mają szansę na naukę języka hiszpańskiego – Maniek sprytnie wplata obce słowa w swoje rozmowy.

Zwierzaki Naszych Przyjaciół to zbiór najciekawszych odcinków opowiadających o przygodach kudłatych przyjaciół bohaterów czterech najbardziej uwielbianych programów Playhouse Disney. Na płycie znajdują sie odcinki z serii Klub Przyjaciół Myszki Miki, Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś, Złota Rączka oraz Mali Einsteini. Każde dziecko znajdzie tu zatem dla siebie dużo ciekawych tematów: rozwiązując zagadki wspólnie z Kubusiem i Tygryskiem poprzez zabawę w superdetektywów, czy podróżując na pokładzie odlotowej Rakiety z Małymi Einsteinami – Leosiem, Zuzią, Anią i Łukaszem – w poszukiwaniu przygody po najpiękniejszych zakątkach świata. 
Playhouse Disney to cztery seriale z sympatycznymi bohaterami Disneya dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Każda z serii wspiera różne aspekty rozwoju dziecka: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy. Pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Serial Klub przyjaciół Myszki Miki to nauka liczenia i rozpoznawanie kształtów, Złota Rączka – nauka języków obcych, Mali Einsteini – poznawanie architektury, sztuki, muzyki klasycznej oraz podróżowanie, Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś – rozwój logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie zagadek. Każdy odcinek został starannie opracowany przez specjalistów od edukacji przedszkolnej oraz był konsultowany z psychologami i ekspertami w dziedzinie rozwoju dziecka.
Kolejne premiery w serii Playhouse Disney jeszcze w marcu!
Tytuły, które do tej pory ukazały się w serii Playhouse Disney:
1.Złota Rączka: Wyjątkowe święta
2.Klub przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z kolorami
3.Mali Einsteini: misja w Europie
4.Mali Einsteini: Misja w Afryce
5.Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Puchatkowa dobranocka

Cena każdego tytułu: 29,99 zł1.Złota Rączka: Zielona drużyna
Maniek jest bystrym i bardzo pracowitym chłopcem. Wraz z wesołą gromadką swoich narzędzi jest zawsze gotowy do niesienia pomocy i cieszy się opinią największego eksperta jeśli chodzi o naprawy. Tym razem przed Mańkiem i jego przyjaciółmi stoi kolejne wyzwanie. Jako Zielona Drużyna udowodnią, że największym cudem jest nasz świat i że każdy z nas może go chronić.
Każdy, kto dołączy do drużyny Mańka, weźmie udział w misji ratowania małych żółwików, pozna całą prawdę o tym, jak powstaje energia słoneczna, i dowie się, do czego Maniek wykorzysta jej moc. Przygoda z Mańkiem to szansa na odkrycie cudów natury, jak i wspaniałej ekozabawy! Oprócz nauki ekologicznego życia dzieci mają również szansę na poznanie języka hiszpańskiego – to dzięki temu, że Maniek sprytnie wplata hiszpańskie słówka w rozmowach z przyjaciółmi.
Materiały dodatkowe:
bonusowy odcinek serialu Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś
gra ekologiczna Żyj na zielono!

Premiera: 5 marca 2010
Film jest dostępny we wszystkich większych sieciach sprzedaży na terenie całego kraju w cenie 29,99 zł 

2.Zwierzaki naszych przyjaciół
Wkraczając w świat magii i zabawy, wszystkie dzieci mają szansę dołączyć do swych ulubionych disneyowych bohaterów i przeżyć z nimi wspaniałe przygody, wypełnione muzyką, przyjaźnią oraz niespodziankami, a przy tym odkrywać nowe rzeczy i rozwijać swoją wyobraźnię! Zwierzaki naszych przyjaciół to zestaw najciekawszych odcinków z udziałem kudłatych przyjaciół bohaterów czterech najbardziej uwielbianych programów Playhouse Disney. Na płycie znajdziemy następujące odcinki:
Klub przyjaciół Myszki Miki: Skrzydlaty przyjaciel
Aby dołączyć do Klubu Myszki Miki i przeżyć wiele arcyciekawych przygód, wystarczy wypowiedzieć trzy magiczne słowa: „myszka-moszka-kadabra”! W tym najbardziej bajkowym klubie świata wszystkie przedszkolaki będą miały szansę zapoznać się z Mikim i jego serdecznymi przyjaciółmi. 
Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś: Ciężki dzień Burka, Zwierzątko Lumpka

Seria opowiada o nowych przygodach przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Tym razem Kubuś Puchatek i rozbrykany Tygrys bawią się w superdetektywów i rozwiązują sprawy ważne dla mieszkańców lasu. W każdym odcinku do rozwikłania jest nowa zagadka, a wszystkie dzieci lubiące śpiewać i odkrywać tajemnice będą zachwycone, bawiąc się wspólnie z Tygrysem, Kubusiem i ich przyjaciółmi. Seria Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś to wspaniały przykład, jak poprzez zabawę można rozwinąć w dzieciach zdolności rozumienia i logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie zagadek.
Złota Rączka: Narzędzie do zadań specjalnych, Chcemy zwierzaka
Maniek Garcia oraz jego niezawodne, mówiące narzędzia zapraszają wszystkie dzieci do najlepszej brygady naprawczej świata, gdzie można spotkać dobrze znanych przyjaciół. Maniek i przyjaciele gwarantują nie tylko świetną zabawę, ale też przekazują pożyteczne i praktyczne informacje.

Mali Einsteini: Rakietowe Safari
Pozycja dla wszystkich małych odkrywców i dzieciaków ciekawych świata. Leoś, Zuzia, Łukasz i Ania wyruszają w podróż po najpiękniejszych zakątkach świata. Wszyscy, którzy wejdą na pokład ich czaderskiej Rakiety, mogą liczyć na przeżycie wielu niezapomnianych przygód oraz poznanie ciekawostek z otaczającego nas świata poprzez poznawanie architektury, sztuki i muzyki klasycznej. 

Premiera: 5 marca 2010
Film jest dostępny we wszystkich większych sieciach sprzedaży na terenie całego kraju w cenie 29,99 zł