Podobno najnowsza okładka australijskiego wydania Ella nie była zaplanowana w takiej postaci, w jakiej została zaprezentowana czytelnikom. Twórcy twierdzą, że powstała przypadkiem. Fotograf Georges Antoni robiąc zdjęcia, uchwycił moment, kiedy modelka Nicoel Trunfio zrobiła sobie przerwę na karmienie piersią swego czteromiesięcznego synka, o wdzięcznym imieniu Zion. Kiedy Georges zobaczył, jak pięknie modelka wygląda podczas karmienia, postanowił uchwycić ten moment i przenieść go na okładkę.

Temat matek-modelek i ich dzieci stał się w ostatnich latach bardzo popularny. Pociechy, zwłaszcza małe gościły już na stronach wielu magazynów. Dotyczyło to między innymi takich znanych modelek jak Natasha Poly, Doutzen Kroes, Natalia Vodianova. Teraz natomiast inny motyw przebija się na pierwszy plan, a mianowicie karmienie piersią, które na pozór dopuszczalne w miejscach publicznych, to mimo wszystko nadal wzbudza wiele kontrowersji.

Modelki często same wrzucają w media społecznościowe zdjęcia, na których karmią piersią swoje maleństwa. Zrobiły tak Gisel Bundchen i Miranda Kerr na Instagramie czy Olivia Wilde i Jerry Hall. Jednak magazyny modowe rzadko nawiązują do tego tematu. Dlatego magazyn Elle wykazał się nie lada odwagą i jako pierwszy w Australii pokazał na okładce matkę karmiącą piersią. Kolejne tabu zostało złamane… A przede wszystkim należy docenić piękne zdjęcie i matczyną miłość bijącą od Nicole.