Nowość prosto z Francji – jedyne torby na rynku, które idealnie pasują do spacerówek typu parasolka. „Dorosła” stylistyka spodoba się każdej mamie. 
Magic Stroller Bags to torby do wózków, które doskonale prezentują się także bez wózków; które pasują do stylu mamy, a nie koloru śpiworka i kocyków dziecka. To także jedyne torby na rynku, które zostały stworzone z myślą o spacerówkach typu parasolka – są wyposażone
w metalowe kółka służące do zawieszania na rączkach, ale także w paski do zawieszania na poprzecznej rączce.
Na pierwszy rzut oka torby Magic Stroller Bags wyglądają jak z działu z damskimi, a nie dziecięcymi akcesoriami. Są wykonane
z wysokiej jakości skóry ekologicznej, a nie kolorowych materiałów; ozdobione metalowymi elementami zamiast misiów, czy baloników. Kolorystyka także została przygotowana z myślą o mamach – w zależności od modelu to lakierowana czerń, granat, szarości lub brąz. Innymi słowy kolory, które doskonale komponują się z kobiecymi strojami. 
„Bycie modną i kobiecą mamą nie zawsze jest łatwe, na rynku brakuje stylowych damskich akcesoriów, które spełniają wymogi mam i sprawdzają się przy opiece nad dzieckiem.” – mówi Beata Sobczyk ze sklepu MamaGama. „Dlatego jak tylko odkryłyśmy torby Magic Stroller Bags, bez wahania włączyłyśmy je do naszej oferty. Są nie tylko piękne, ale też bardzo funkcjonalne.”
Każdy model toreb Magic Stroller Bags posiada elegancką podszewkę i jest wyposażony w kieszenie zewnętrzne, kilka wewnętrznych kieszonek na akcesoria malucha oraz długi pasek do noszenia torby na ramieniu.
Niektóre modele posiadają także wyposażenie dodatkowe:
- Diapy Bag - etui na butelkę oraz matę do przewijania dopasowane wzorem do podszewki torby;
- Texas Brown – matę do przewijania dopinaną do torby

Wszystkie modele toreb marki Magic Stroller Bags oferuje sklep internetowy  WWW.mamagama.pl
Dostępne modele: Glam Silver (384 zł), So Chic (404 zł), Diapy Bag (415 zł), Texas Brown (466 zł), City Black (507 zł).
Dostępny jest także zestaw akcesoriów – etui na butelkę, mata d przewijania i kosmetyczka na drobiazgi – w cenie 169 zł.