Jesteśmy w trakcie jednego z największych przedsięwzięć w Polsce, które ma za zadanie znaleźć prawdziwe perły przemysłu muzycznego.

Konkurs Make More Music bo o nim mowa trwa prawie 11 tygodni. Podczas nich za pośrednictwem oficjalnego fan page'u Empiku na Facebooku można zgłaszać do rywalizacji nagrania, które następnie zostaną poddane ocenie przez internautów oraz specjalne Jury.

Można powiedzieć, że to zupełnie nowa jakość na polskim rynku- talent show, który oderwany jest od telewizji i związanym nią performancem- liczy się tylko oryginalność muzyczna. To prawdziwa szansa dla zdolnych artystów, którzy nie mieli dotychczas okazji zaistnieć w tej branży. Teraz mają możliwość pokazania się, zaistnienia i być może zapisania się na dłużej w pamięci polskich miłośników muzyki.

Warto zaznaczyć, że nagrodami są profesjonalny kontrakt płytowy oraz promocja krążka w sieci Empik. Spośród zgłoszeń do finału zakwalifikuje się 10 zespołów/wykonawców.

5 wytypuje profesjonalne Jury w składzie:

  • Magdalena Jethon – szefowa radiowej Trójki,
  • Piotr Metz – dziennikarz muzyczny, redaktor naczelny „Machiny”
  • Piotr Rogucki – frontman zespołu Coma

 

O wyborze kolejnych 5-ciu finalistów decydują internauci w głosowaniu internetowym (za głos liczy użycie funkcji „lubię to” pod danym utworem).

 

Cały zespół trendu.pl gorąco zachęca do głosowania na zespół DNAC.Dawno (a może nawet nigdy??) już nie mieliśmy możliwości kupienia krążka prezentującego polskiego artysty grającego electro i house na światowym poziomie, dlatego taki wybór pozwoliłby odświeżyć naszą nieco sztywną i jednolitą scenę muzyczną. Dzięki Waszej pomocy możemy pokazać, że w naszym kraju istnieje wiele osób, którzy doceniają muzykę elektroniczną i domagają się godnego reprezentanta tego gatunku w Polsce.

Pamiętajcie- DNAC // Is This Your World ! Na dowód tego, że warto głosować zamieszczamy utwór poniżej.

Aby zagłosować kliknij TUTAJ.


Is This Your World (Original Mix) by DNAC