Halloween to czas, kiedy możeszy zaszaleć z makjażem. Firmy kosmetyczne oferują w swoim asortymencie wszystko co jest potrzebne, aby make up był piękny, trwały i efektowny.

Zacznijmy od lekkiego kremu koloryzującego Pat&Rub (120 zł), a wszelkie niedoskonałości zatuszujmy korektorem Shiseido (136 zł).

Teraz czas na oko. Kontur musi być czarny, mroczny i przykuwajacy uwagę. Idealne do tego celu będą eyelinery od Kobo (19,99 zł) i Make Up Store (59 zł). Jednym zrobisz kreskę, a drugim nadasz jej tajemniczy charakter.

 

W tym makijażu kreska to jednak nie wszystko. Zaszalej z brokatem i kremowym cieniem w kolorze czarnym i pomarańczowym od Make Up Store (55zł) i Shiseido (112 zł). Nałóż je na raz, tak aby przenikały się wzajemnie, tworząc efekt ognia.

 

 

 

Policzki muśnij hightech lighterem (55zł) (róż jest zbędny, musi być blask!). I na koniec usta...kolor:dynia. Piękna szminka z nowej kolekcji od Make Up Store (55 zł) plus błyszczyk w słoiczku od Kobo (16,99 zł) nałożone na raz sprawią, że usta będą pełne, apetyczne i soczyste.

 

 

 

 

 

TRENDZ życzy Wam udanej zabawy