Radzimy, jak zrobić perfekcyjny makijaż, w którym nie tylko przebalujemy noc, tańcząc i wyciskając siódme poty. A makijaż nie spłynie. Ale również jak sprawić by makijaż wyróżniał się z tłumu.
Oczy, brwi i rzęsy są niesamowitym dodatkiem do ubrania. Dlatego w Sylwestra to właśnie ta cześć naszej twarzy powinna być najbardziej podkreślona!
Koniecznie musisz się zaopatrzyć w sztuczne rzęsy. Znajdziesz je w salonach Mac lub Inglot. Nie są to oczywiście naturalne rzęsy, jednak noc z 31 grudnia na 1 stycznia właśnie chodzi o pewien rodzaj sztuczności!

Kolejnym krokiem jest wybór dobrego eyelinera, który w sezonie zima 2009 robi prawdziwą furorę na wybiegach. Malowanie oka zaczynamy od obrysowania czarnym eyelinerem do oczu na górnej oraz dolnej linii rzęs. Później pędzelkiem go odrobinę rozmazać.

Przy czarnych, sztucznych rzęsach, eyelinerze i mocno wytuszowanych rzęsach możemy sobie pozwolić na dobór cieni według naszej kreacji. Należy jednak pamiętać, aby na załamaniu powieki dać jaśniejszy odcień.

Nie możemy zapomnieć o idealnym podkładzie na twarzy. Warto użyć bazy pod makijaż, jest ona w formie żelu, kremu lub silikonu. Baza powoduje wygładzenie skóry, jej nawilżenie. Sprawi, że makijaż będzie trwały.
Korygujemy niedoskonałości skóry za pomocą korektora, a następnie nakładamy fluid. Po takim przygotowaniu używamy już tylko sypkiego pudru i różu, najlepiej jeden ton ciemniejszy od naszej karnacji!