Każda z nas, kobiet, nosi torebkę. Niektóre z nas wybierają duże, bo są w stanie pomieścić wszystko, nawet przedmioty, które niespecjalnie będą nam potrzebne. Inne wybierają mniejsze, bo uważają, że nie jest im potrzebne skrzywienie kręgosłupa, a po za tym nie potrzebują zbędnych bibelotów, które utrudniają znalezienie czegokolwiek w torebce.

Są także kobiety, które oprócz tych dwóch wyróżnionych zalet i przeciwwskazań dotyczących wielkości torebki, dostosowują ją do butów, ubioru, a także okazji. 
Właśnie w ostatnim przypadku, gdy wybieramy się na gustowne przyjęcie lub zwykłe spotkanie z przyjaciółkami okazuje się, że nie mamy odpowiedniej torebki, a wtedy przydałaby się mała i zgrabna, mieszcząca najbardziej potrzebne przedmioty takie jak: telefon, portfel, chusteczki, błyszczyk i mały flakonik perfum. W momencie przygotowań do wyjścia poszukujesz odpowiedniej torebki. A czy zastanawiałaś się nad zakupem takiej, która jest niewiele większa od portfela, poręczna i w dodatku jest w stanie zmieścić w swych małych gabarytach wszystkie te rzeczy, które tak bardzo są potrzebne na spędzenie wolnego czasu po pracy.

Dla przykładu torebeczka zaprojektowana przez Coco Chanel w 1955 roku, która należy do najsłynniejszych torebek na świecie. Model Chanel 2.55 jest marzeniem niemal każdej kobiety. Również inni projektanci postanowili stworzyć podobny model tego jakże niezbędnego dla kobiety dodatku na przykład: Marc Jacobs, Karl Lagerfeld, czy duet Dolce&Gabbana. 
Gwarantuję, że gdy zakupisz podobny model torebeczki nie będziesz żałować, a w dodatku inne znawczynie trendów będą Tobie zazdrościć