Małgorzata Teodorska (28) i Krystian Zieliński (35) to nowe odpowiedniki Dody oraz Radka Majdana. Raz zrywają, zaraz potem się godzą. Niedawno Małgosia zerwała z Krystianem i znalazła sobie na pocieszenie innego ''nadzianego'' faceta.

Jednak widocznie Krystian okazał się atrakcyjniejszy i para znów jest razem. Wraz zpowrotem para znów planuje ślub. Małgosia nie wyobraża sobie życia bez pieniędzy i Krystiana, więc ślub jednak się odbędzie. Teodorska ma cały czas sukienkę ślubną od Lacroix. Która już od kilku miesięcy wisi w szafie. Jak zapewnia aktorka “tym razem ślub odbędzie się na pewno”.

Chociaż na razie terminu nie chce zdradzić. Jeżeli naprawdę chcieliby wziąć ślub to by go brali, a nie na łamach kolorowych czasopism zapowiadali ślub, później go odwoływali, aby na końcu powiedzieć “Ślub będzie na pewno! Chociaż terminu nie mamy, chcemy go wziąć jeszcze w tym roku” Gwiazdy u Nas w Polsce niestety nie są kojarzone z dobrym aktorstwem, manierami, świetnym stylem, tylko ze ….ślubami.

Tylko w zeszłym roku we wszystkich brukowcach opisywali śluby Cichopek, Kożuchowskiej, Jusis czy Urbańskiej. A jakby tego było mało teraz nadeszła era nowej miłości Kazia Marcinkiewicza…..