Małgorzata Kożuchowska kojarzy się głównie z bohaterką serialu M jak Miłość czy Teraz albo nigdy! W większości swoich ról występuje jako miła, dobra osoba, która nie dba o swój wygląd. W życiu prywatnym aktorka podziwiana jest przez tysiące kobiet za swój nienaganny, elegancki styl. Aktorka ma zaledwie 37 lat, jednak preferuje stroje dla osób poważniejszych.

Jednak ostatnia sesja zdjęciowa dla magazynu “Pani” sprawiła, że spojrzeliśmy na Małgosię zupełnie inaczej. Pojawiła się ona w zupełnie nieznanym “image”. Odważna fryzura, miny oraz dodatki sprawiły, że upodobniła się do trendsetterki Aygness Deyn. Widząc jej zdjęcia od razu nasuwa się myśl, że jest to fajna, młoda dziewczyna. Rola w M jak Miłość zrobiła z niej Matkę Polkę.

Czy tak pozytywne komentarze ze wszystkich stron skłonią Małgosię na zmianę stylu?! Aktorka może nadal pozostać elegancka, jednak nie musi być tak “spięta” i powinna wyluzować się bardziej. Aygness Deyn ubiera się lżej, jednak jej styl grunge nie koniecznie pasuje do Małgosi. Małgosia powinna spróbować bardziej fikuśne ubrania, które zarówno będą schludne i klasyczne. Jak Wam się podoba nowy styl Małgorzaty Kożuchowskiej?!