W show-biznesie jest ich dużo- znane rodzeństwa, których kariera toczy się w tym samym tempie. Od dawna już są znane siostry Mary-Kate i Ashley Olsen czy Michael i Janet Jackson. My też mamy swoje znane rodzeństwa: bracia Mroczkowie, Paweł i dorora Deląg czy Radek i Czarek Pazura. Mamy też „gwiazdy” mniej znane, które nie cieszą się blaskiem fleszy, popularnością w tabloidach jak ich sławne rodzeństwa. Są też i takie, które grzeją się w tym cieniu.

Utalentowane, piękne i z klasą... Siostry Steczkowskie, Justyna i Magdalena, obdarzone zarówno urodą jak i muzycznym talentem, od kilku lat brylują na polskich salonach. Znawcy kobiecej urody twierdzą, że obie siostry mają nienaganne figury, interesujący styl i doskonałe wyczucie mody. Justyna czy Magdalena? Oczywiście, że Justyna zrobiła większą karierę. Magda cały czas pozostaje w niszy show-biznesu i chociaż niektórzy twierdzą, że ta nisza wcale nie jest taka mała to i tak z nazwiskiem głównie kojarzona jest Justyna. Krystyna Steczkowska jest jeszcze mniej słynna, jak jej siostry Justyna i Magdalena, ale nie stroni od show-biznesu i raz na jakiś czas pojawia się na imprezie w towarzystwie męża, Miszy Hairulina.

Brat Alicji Bachledy-Curuś, Tadeusz nie ma problemów z zainteresowaniem mediów, w odróżnieniu od reszty rodziny. Ostatnio nawet dużo go było w prawie wszystkich plotkarskich tabloidach. A wszystko dzięki ciąży swojej znanej siostry. Chętnie udzielał odpowiedzi na temat Collina i przyszłego siostrzenica. Co więcej, brat ślicznej aktorki, nie ukrywał radości, że będzie wujkiem i jest wręcz zachwycony, że będzie miał w rodzinie hollywoodzkiego gwiazdora. Może i on zostanie zauważony? Póki co jest przystojnym pilotem. 


Zarówno Rafał Rabczewski i Maja Sablewska zajmują się sprawami zawodowymi Dody. Rafał jest jej przyrodnim bratem a Maja przyjaciółką. Oboje są jej menagerami. Jej brat jest dla niej jedną z najważniejszych osób. To właśnie on załatwia wszystkie jej sprawy, od momentu gdy rozstała się ze swoim poprzednim menagerem, Maciejem Durczakiem. Rafał Rabczewski jest synem Wandy Rabczewskiej (mamy Dody) z pierwszego związku. Przyrodni brat robi wszystko, by siostra była zadowolona. Podczas ostatniego festiwalu w Sopocie to on czuwał, by wszystko było tak, jak chce Dorota. Reprezentował ją, bronił jej zdania, nie pozwalał na robienie zbyt wielu zdjęć. Chronił ją własną piersią. 

Więzy krwi to zazwyczaj podstawa najczęstszych powiązań w show-biznesie. Często do tego jak najbardziej udane, O ile w pewnym momencie współpraca nie przeradza się w rywalizację