W szkole wizażu Destino Make up Academy spotkały się polskie gwiazdy, które pod okiem profesjonalnych wizażystek próbowały swoich sił w wizażu. Następnie razem ze stylistką Elle dyskutowały na temat trendów w modzie w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2009/2010. Całe wydarzenie uwieczniły kamery Polsatu, a nakręcony materiał zostanie wyemitowany w programie „Się kręci” w sobotę 15 sierpnia o godz. 11.00.
W warsztatach z profesjonalnego makijażu wzięły udział Agnieszka Popielewicz, Anna Janocha oraz Monika Mrozowska wraz z córeczką. Dziewczyny na co dzień malowane przez wizażystów miały wreszcie okazję przekonać się jak to wygląda z drugiej strony. Okazało się, że z makijażem radzą sobie rewelacyjnie. Z małą pomocą w postaci uwag wizażystek z Akademii wykonały makijaże, których nie powstydziłby się żaden profesjonalista. 

Pod koniec warsztatów gwiazdy zachęcone sukcesem wykonanych własnoręcznie makijaży, postanowiły dopaść Maćka Dowbora, prowadzącego program „Się kręci” i jeszcze raz przećwiczyć to, czego się nauczyły podczas spotkania. Osaczony przez trzy piękne kobiety: Agnieszkę, Monikę i Anię bez dyskusji poddał się ich zabiegom. W ciągu kilku minut twarz prowadzącego pokryła się siniakami, bliznami i dużą ilością krwi. Na szczęście to był tylko makijaż, a Maciek długo zachwycał się efektem pracy dziewczyn.

Po szkoleniu z wizażu przyszedł czas na dyskusje o modzie. Gwiazdy rozmawiały ze stylistką Elle Różeną Opalińską na temat trendów w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2009/2010. Następnie każda dziewczyna wybierała i przymierzała kreacje przygotowane przez stylistkę. Agnieszce Popielewicz szczególnie przypadły do gustu skórzane kozaki za kolano marki Solo Femme.

Wszystkie gwiazdy przyznały, że pobyt w Destino Make up Academy będą wspominać przede wszystkim jako świetną zabawę, a Maciek Dowbor stwierdził, że od tej pory nie wyobraża sobie programu „Się kręci” bez stałego cyklu o wizażu i stylizacji.