Marka chce kontynułowac współpracę. Właśnie ukazała się najnowsza kolekcja dziewczęcych ubrań, która nie tylko jest przez nią prezentowana ale również zaprojektowana. O kim mowa? Tą utalentowaną projektantką jest 5-letnia Duda Bundchen, siostrzenica jednej z najlepszych supermodelek świata Gisele Bundchen.

 

Gisele Bundchen Duda Bundchen Brandili Mundi

 

Wideo kampanię nakręcono w Brazylijskim mieście Porto Alegro czyli rodzinnym mieście dziewczynki "Powiedziała nam o swoich preferencjach dotyczących wzorów, cięć , detali i w oparciu o wytyczne, które otrzymaliśmy od niej stworzyliśmy wspólną kolekcję"-zdradził w rozmowie z Forbes Germano Costa - dyrektor marketingowy Brandili Mundi.

 

Gisele Bundchen Duda Bundchen Brandili Mundi

 

Rodzice dziewczynki, mama Raquel (siostra Gisele) oraz tata Paulo Borges, pilnują uważnie rozwijającą się karierę ich córki. Romantyczna kolekcja w całości stworzona z przyjaznych środowisku materiałów trafi do sklepów już w lipcu. Ciekawe czy Duda postanowi dalej iść ścieżką kariery modelki-projektantki i czy za patęnaście lat będzie równie znaną i cenioną wświecie mody Brazylijką jak jej ciocia.

Autor: Katarzyna Rytel