Firma Vox wprowadza na rynek innowacyjną markę mebli dla dzieci – Mamama, która odrzuca spojrzenie na urządzanie pokoju najmłodszych jako dekorowanie przestrzeni i proponuje poparte badaniami i naukowymi analizami podejście do dziecięcego świata.  Mamama  to meble  multisensoryczne - oddziałujące na wszystkie zmysły, tak, aby pobudzać rozwój dziecka. To wyzwanie realizują trzy kolekcje nowej marki: Pook Pook i Evolve Michała Biernackiego oraz Meee autorstwa Tomka Augustyniaka.
Marka Mamama rewolucjonizuje sposób myślenia o wyposażeniu pokoju dla dziecka, w której potrzeby i rozwój dziecka są w centrum zainteresowania (do tej pory pokój miał być względnie bezpieczny i podobać się rodzicom). Na potrzeby projektu, firma zaprosiła do współpracy psychologów, kognitywistów dr Dawida Wienera i dr Macieja Błaszaka, którzy przeprowadzili badania, a także przeanalizowali dostępne światowe opracowania dotyczące rozwoju dziecka i wpływu,  jaki ma stymulowanie zmysłów w tym procesie. W multidyscyplinarnym  zespole uczestniczyli także etnografowie, socjologowie, projektanci, technolodzy, rodzice i dzieci.  „Badania dowodzą, że im większa liczba zmysłów jest stymulowana, tym bogatsze są poznawcze przeżycia dziecka. Dlatego właśnie przedmioty w jego otoczeniu powinny być tak skonstruowane, by umożliwiać maluchowi testowanie własnej spostrzegawczości, rozwijanie sprawności ruchowej i zdolności poznawczych” – mówi dr Dawid Wiener, psycholog, kognitywista. Zatem meble muszą być multisensoryczne, interaktywne, skłaniać dziecko do poznawania, poszukiwania, zabawy, nauki i kreatywnego wykorzystania przedmiotów. W ten sposób stymulowany jest jego rozwój. Ta wiedza została wykorzystana w projektowaniu kolekcji marki Mamama. 
Marka Mamama zdobyła już kilka prestiżowych nagród. Kolekcja Pook Pook Michała Biernackiego otrzymała  Top Design Award 2010 podczas targów Arena Design, kolekcja Meee Tomka Augustyniaka znalazła się w finale konkursu, łóżeczko Pook Pook otrzymało nagrodę Machina Design, a cała marka Mamama nagrodę za innowację w konkursie   „i-Wielkopolska” - najważniejsze w regionie wyróżnienie w dziedzinie gospodarki.