Projektant tworząc najnowszą kolekcję Marc by Marc Jacobs po raz kolejny udowodnił, że w jego linii możemy dostrzec innowację jak i wszechstronność. Z premierą swojej kolekcji na sezon wiosna / lato 2010, Marc Jacobs pokazał, że zarówno umie projektować dla kobiet, jak i mężczyzn. Panowie w stylu „grunge” zarówno mieli na sobie akcenty retro, jak i powiew nowoczesności.
Spodnie z nogawkami podwijanymi na zewnątrz w koszulkach oraz płaszczach flanelowych, wyglądali modnie, jednak nie przestylizowanie. Marc Jacobs używając wiosennych kolorów pokazuje, że mężczyźni nie muszą chodzić w tradycyjnych, standardowych kolorach.
Charakterystycznym elementem kolekcji niewątpliwie są ciekawe i oryginalne wzory, które zarówno występują na koszulach, jak i na spodniach. Marc Jacobs połączył je ze sobą w jednym stroju. Z pozoru w ogóle do siebie niepasujące, dały niesamowity efekt.
Ubrania wyglądają na bardzo wygodne i ma się ochotę od razu je włożyć na siebie! Projektant pokazał, że można dobrze wyglądać, ale na luzie!
Jak Wam się podoba kolekcja?