Marcin Rozynek mimo, że zdobył wiele nagród muzycznych i jest twórcą melodyjnych przebojów nadal jest mało rozpoznawalny w Polsce.

Niegdyś był frontmanen kultowego zespołu Atmosphere. Jednak kariera solowa bardziej służy piosenkarzowi. Marcin wydaje już swój drugi krążek “Ubieranie do snu” , który ukaże się 9 lutego, jest nakładem wytwórni Sony Music Entertainment.
Nowy solowy album Marcina Rozynka jest długo oczekiwany przez pokaźną liczbę jego wiernych fanów, jak i fanów zespołu Atmosphere.

Marcin na nowej płycie pozostaje wierny swojemu stylowi, dlatego wierni fani nie będą rozczarowani. Nowy album zawiera dużo nośnych, przebojowych i zaskakująco energetycznych utworów.
Na krążku znajdziemy 11 kompozycji, napisanych, skomponowanych i zaaranżowanych przez samego Artystę.
Pierwszy singel „Last Minute” kilka tygodni okupował TOP 5 regionalnej listy Airplay Chart! W tym tygodniu rusza produkcja wideoklipu do drugiego singla z płyty.

Oto, co o albumie mówi sam Artysta:
„Na dłuższy czas zatrzymałem się w swoim mieście (przyp. red.: Leszno). Spróbowałem zagłębić się na nowo w jego historię. Odkurzyłem fascynację Grochowiakiem. Zgromadziłem sprzęt potrzebny do nagrań i dzieląc czas pomiędzy życie rodzinne i obowiązki, systematycznie szedłem do przodu. Same nagrania nie stwarzały większych problemów. Ważniejszy i trudniejszy był powrót do formy w grze na poszczególnych instrumentach, na których za dawnych czasów Atmosphere przychodziło mi grać.”

TRACKLISTA
1. Ubieranie do snu (Naukowcy zaskoczeni gigantycznym obszarem pozbawionym energii)
2. Tok Music - Utwór nagrany ze Steve'm Barney'em
3. Make Love Not Pis
4. Piano
5. Z kolekcji "Wiosna 2009"
6. Western Digital
7. Pierwsze Strony Gazet
8. Masterfood
9. Mexyk
10. Nigdy nie patrz w dół
11. Last minute - Filipowi na wieki