Ostatecznie udział w zespole Martini potwierdzili Vito Casetti, Patricia Kazadi
i Conrado Moreno. Tegoroczna, trzecia już edycja Rage-Race startuje w czwartek,
2 lipca 2009 r. w Warszawie. Finał imprezy odbędzie się 4 lipca 2009 r. w Sopocie.

Rage-Race to największa lifestylowo-motoryzacyjna impreza w Polsce. W czasie trzydniowego roadshow, w dniach 2-4 lipca, pięćdziesiąt załóg, poruszających się legendarnymi sportowymi autami, przemierzy ponad 1500 kilometrów, odwiedzając na trasie kilkanaście miast. Martini Team uczestniczy w Rage-Race już po raz drugi.

Ognistoczerwone Ferrari 360 Modena, ze znanymi wielbicielom sportów motoryzacyjnych, niebiesko-granatowymi pasami Martini Racing, będzie można zobaczyć m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu oraz Sopocie.

Tegoroczny skład MARTINI® Team
W tym roku członkami Martini Team są: dziennikarz i prezenter telewizyjny Vito Casetti; aktorka i piosenkarka Patricia Kazadi; promotor hiszpańskiej kultury w Polsce Conrado Moreno.

– Dla prawdziwego Włocha istnieje tylko jeden samochód: Ferrari – mówi Vito Casetti –  Między innymi dla niego biorę udział w kolejnej edycji Rage-Race. Ponownie poprowadzę Ferrari 360 Modena zespołu Martini. Jednak Rage-Race to nie tylko luksusowe samochody. To genialna zabawa w gronie fantastycznych ludzi. Poznajemy ich w czasie realizacji wyznaczonych przez organizatorów zadań, ale też wspólnie bawiąc się w czasie wieczornych spotkań organizowanych w stylu Martini.

– Gdy zadzwoniono do mnie z propozycją uczestnictwa w Rage-Race, usłyszałam, że chodzi o udział w Martini Team i jazdę Ferrari 360 Modena. Nie wahałam się ani chwili. Rage-Race to jedyna tego typu impreza motoryzacyjna w Polsce. Wiem, że warto spróbować, zwłaszcza, że jest doskonałą okazją do dobrej zabawy i poznania niezwykłych ludzi.
– mówi Patricia Kazadi.

Motoryzacja to jedna z moich pasji. Uwielbiam sportowe samochody. Fascynuje mnie
ich moc. Gdy zaproponowano mi udział w tegorocznej edycji Rage-Race w barwach zespołu Martini Polska, zgodziłem się bez wahania. Możliwość prowadzenia legendy motoryzacji Ferrari Modena 360 jest dla mnie wielką przygodą – mówi Conrado Moreno.

Wszystkich uczestników Rage-Race będzie można zobaczyć w czasie wielkiego finiszu tegorocznego roadshow, 4 lipca, m.in. w sopockiej Martini Terraza