Już dziś 12 czerwca zostanie otwarta pierwsza  w Polsce Martini Terrazza. Te ekskluzywne miejsca sygnowane znakiem legendarnej włoskiej marki Martini przez lata stały się symbolem włoskiego stylu, elegancji oraz ulubionym miejscem spotkań wielu celebrytów. Polska Martini Terrazza powstaje w Sopocie, przy słynnym „Monciaku".

Oficjalne otwarcie Martini Terrazza nastąpi o godzinie 21.00. Wśród gości znajdą się m.in. gwiazdy polskiego show-businessu. Uroczystość uświetni występ Rafała Brzozowskiego, wokalisty zespołu Mono.

Cechą charakterystyczną Tarrazza jest wyjątkowa atmosfera. Tu rozkoszując się niepowtarzalnym smakiem cocktaili na bazie Martini, można spędzić czas
na towarzyskich rozmowach oraz dobrej zabawie we włoskim stylu. Miejsce wyróżnia się także futurystycznym designem. Wystrój utrzymany jest
w charakterystycznych kolorach marki Martini: białym, złotym, czerwony oraz czarnym.

Martini Terrazza można znaleźć w najbardziej prestiżowych miejscach na całym świecie, m.in. Cannes, Monaco, Mediolanie, Atenach, Londynie, Paryżu, a teraz także w Sopocie.

Te wyjątkowe lokale są nieodłącznym elementem najważniejszych światowych wydarzeń kulturalno-towarzyskim, takich jak: festiwale i premiery filmowe, pokazy mody, wyścigi Formuły 1, czy przyjęcia gwiazd. Niezwykła atmosfera w połączeniu z wyrafinowanym smakiem Martini sprawiają, że Terrazza przyciąga największe osobistości świata filmu, mody, literatury, sztuki, nauki, businessu oraz polityki. Przed laty gościły w Martini Terrazza takie gwiazdy jak: Claudia Cardinale, Marcello Mastroianni, Federico Fellini, Jean-Paul Sartre, a także członkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej, w tym sama Królowa Matka i Książę Walii, Charles. Obecnie wśród miłośników Martini Terrazza bez trudu można spotkać George Clooneya, Monicę Bellucci, Jude Law, czy Felipe Massa.

Idea Martini Terrazza narodziła się po II Wojnie Światowej. Pierwsza powstała
w 1948 r. w Paryżu, na ostatnim piętrze budynku mieszczącego się przy Polach Elizejskich 52. Szeroki taras z ogrodem, z którego roztaczał się przepiękny widok na miasto, stał się idealnym miejscem spotkań francuskich prominentów i elit, związanych ze światem mody i filmu. Początkowo na świecie otwartych zostało osiem lokali, siedem w Europie i jeden w Ameryce Południowej.

Najsłynniejsza Martini Terrazza mieści się do dziś w Mediolanie. Miejsce stało się jednym z symboli miasta oraz nieodłączną częścią włoskiej historii i stylu życia. Ciężko zliczyć wszystkie osobistości świata kultury, sztuki, sportu i polityki, które od 1958 r. odwiedziły XV piętro budynku na Piazza Diaz. Na początku lat 90-tych mediolańska Terrazza otrzymała nowy wygląd. Elementy wystroju zostały specjalnie zaprojektowane przez takie designerskie studia jak: Cabreuva, Modular, Puresang, czy Poltrona Frau.

Ekskluzywne bary i strefy Martini obecne są także w największych butikach
Dolce & Gabbana na całym świecie, m.in. we Florencji, Paryżu, Wiedniu, Tokio, Szanghaju oraz w głównej siedzibie firmy w Mediolanie