Pozwól masażyście wydobyć z Ciebie energię, jakiej jeszcze nie poczułeś w tym roku, a która
drzemie w Tobie i czeka na ekspansję!

Atelier Masażu Beaty Juengst


Profesjonalny gabinet masażu, jakim jest Atelier Masażu Beaty Juengst w Bydgoszczy, to miejsce, w którym
poczujesz się rozluźniony i zrelaksowany. Możesz zmyć z siebie troski całego dnia biorąc prysznic i oddać się w ręce masażysty z wolnym umysłem. Prysznic po zabiegu nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. W przypadku peelingów i zabiegów wykonywanych proszkami ziołowymi, bądź oliwką oczywiście jest niezbędny, ale w przypadku zastosowania naturalnego oleju (np. kokosowego lub sezamowego) lub specjalnie komponowanego oleju wg receptur
indyjskich, zaleca się pozostawienie go na ciele przez kilka godzin, aby wchłonął się jak najgłębiej w skórę. Dzięki temu jego działanie przedłuży się, a organizm zdąży przyswoić zaczerpnięte z niego cenne właściwości.

Atelier Masażu Beaty Juengst Atelier Masażu Beaty Juengst


Oferta gabinetów masażu powoli przestaje obejmować wyłącznie tradycyjny masaż. Coraz częściej znajdziesz w niej także zabiegi odnowy biologicznej, które w połączeniu z masażem stają się idealną receptą na wybudzenie z zimowego snu.

 

Atelier Masażu Beaty Juengst Atelier Masażu Beaty Juengst

Twój metabolizm przyspieszy i łatwiej zgubisz zapasy energii zgromadzone po zimie, ale także szybciej oczyścisz się z toksyn. Maską ziołową, naturalnymi olejami i indyjskimi proszkami masażysta nada Twojemu ciału jędrności i promieniującego piękna.

Atelier Masażu Beaty Juengst Atelier Masażu Beaty Juengst

Peelingiem masażysta obudzi Twoją skórę i pozbawi ją zimowego skostnienia. W połączeniu z naturalnym olejem zabieg ten odżywi ciało i wydobędzie z niego uśpioną witalność. Właściwie dobrany masaż pobudzi krążenie krwi i wyzwoli Twoją wewnętrzną energię w całym ciele i umyśle - dzięki temu zdobędziesz się na dużo więcej pozytywnej aktywności. Dzięki masażowi.

Atelier Masażu Beaty Juengst Atelier Masażu Beaty Juengst

Oddaj się w ręce profesjonalisty. Nie strać żadnego dnia spośród tych, które czekają na Ciebie – wypełnij je pozytywną energią, zaraź innych entuzjazmem i oczaruj swoim pięknem.

Atelier Masażu Beaty Juengst

Autorstwo: Aneta Witerska i Beata Juengst.

Już dziś umów się na masaż!

Atelier Masażu Beaty Juengst
Podwale 11/9 (podwórze)
85-111 Bydgoszcz
tel. +48 79 85 69 180
beata@atelier-masazu.pl
www.atelier-masazu.pl