W końcu możemy cieszyć się prawdziwą wiosną. Lato nadchodzi wielkimi krokami. Czas zacząć „urządzać” szafę analizując najnowsze trendy. Co jest hot w tym sezonie ? Odpowiedź jest prosta, MAXI STYLE.

Sukienki MaxiStyle

Od pewnego czasu na rynku modowym odnajdujemy długie i zwiewne sukienki Maxi. Pasują do każdego typu sylwetki. Liczy się dobry fason. Możemy ukryć zbyt duże uda, wystającą pupę czy niezbyt zgrabne nogi. Sukienka Maxi jest optymalna zarówno dla niskich jak i wysokich kobiet. Wiele zależy od dodatków. Odpowiednio dobrane buty, rekomendujemy koturny czy adekwatna biżuteria i czujemy się jak królowe wybiegów lub celebrytki z pierwszych stron kolorowych magazynów.  Do tego zwykły T-shirt i możemy lansować się na mieście.

Sukienki i dodatki MaxiStyle

W sklepach znajdziemy sukienki w jednolitym kolorze, wielokolorowe czy zdobione różnorodnymi wzorami.  Dobierzemy odpowiednie dodatki np.: Rzymianki i słomkowy kapelusz i jesteśmy posh i chic. Kreacja równie dobrze sprawdzi się podczas randki. Wystarczy zmienić buty na szpilki i wyglądamy niezwykle sexy.

Sukienki MaxiStyle

 

Drogie Panie gwarantujemy, że zakochacie się w Maxi Stylu.

Wyślijcie nam swoje zdjęcia w Maxi kreacjach na e-mail: radek.gorczyca@trendu.pl

 

Zródło zdjęcia: internet

Autor: Beata Adamus