Showbiznes robi się coraz ciaśniejszy. Dziś przez bardzo szybki przepływ informacji oraz innych wartości w społeczeństwie wiele osób ma większą potrzebę bycia gwiazdą niż spełniać swoje ambicje zawodowe. „Parcie na szkło” jest tak duże, że można bardzo szybko wypaść.
Dlatego gwiazdy wymyślają dziwne fobie, choroby, kreacje czy upodobania, aby było o nich głośno.
Megan Fox, zrobiła karierę dzięki temu, że jest podobna do Angeliny Jolie. Młoda aktora na każdym kroku wspomina o starszej od niej koleżance. Megan nawet oznajmiła, że”Związek z Angeliną uczyniłby mnie szczęśliwą! Chciałabym zostać jej dziewczyną, kochanką i przyjaciółką. Jestem przekonana, że romans z Angeliną Jolie rozwiązałby wszystkie moje problemy z brakiem zaangażowania w związek. Z nią chciałabym być na całe życie.”

Jolie zaczyna to powoli działać na nerwy, że ktoś próbuje zrobić karierę jej kosztem.
Dziennikarze z tygodnika Life & Style donoszą, że kiedy Angie została zapytana o Megan Fox, aktorka stwierdziła, że jej nie zna.
Zapytała się reporterów „Czy udziela się w Afryce, albo bierze udział w konferencjach ONZ? Czy udziela się charytatywnie w czymś większym niż Hollywood? Nie kojarzę ją z tej pracy, a może była kiedykolwiek nominowana do Oscara?
Jedną wypowiedzią zachwiała się kariera początkującej aktorki.

Przypomina mi to bardzo sytuację kiedy Mariah Carey stwierdziła, że nie ma pojęcia kto to Jennifer Lopez. Spójrzcie na to nagranie poniżej.