Mała Suri Cruise powinna jak najszybciej zorganizować spotkanie ze swoimi stylistami, bowiem córka Madonny, Mercy zaczyna dołączać do grona „fashion victim”. W weekend Mercy pojawiła się na spotkaniach kabały wyglądając jak modna kobieta prosto z Manhattanu. Miała na sobie kurtkę zaprojektowaną przez Stellę McCartney dla GapKids, przypominająca tą od Balmaina która stała się absolutnym hitem. Do tego miała białą koszulę, rajtuzy i buciki, czarną sukienkę oraz pastelowo różowy szaliczek z czapeczką. Oczywiście nie mogło zabraknąć srebrnej torebki oraz paznokci pomalowanych na czerwono.
Mercy mogłaby spokojnie stylizować własną mamę, wyglądała zachwycająco.

Suri ubiera się mniej kreatywnie, myśląc, że może to nadrobić markami. W zeszłym tygodniu miała torebkę Salvatore’a Ferragamo za 2700 złotych. Katie Holmes mając identyczną, tylko że większa za 5400 złotych poprosiła projektanta o stworzenie dla swojej pociechy miniaturowej torebki.

W wyniku skrajnego niedożywienia lub chorób z nim związanych, co 5 sekund umiera dziecko, a Suri już za miesiąc zapomni o torebce wartej tyle ile jedzenie dla kilku tysięcy dzieci w Afryce.