‘Dlaczego w sklepach dla facetów są tylko brązowe i granatowe ciuchy?’ spytał dramatyczno – retorycznie pewien znany mi mężczyzna podczas wizyty w dużym sklepie z męską odzieżą. Podczas naszego dalszego shoppingu rzucał spojrzenia przypominające granaty w stronę odzieży damskiej w kolorach bardziej tęczowych .

Mężczyzna ten zakończył ten dzień przy wieszaku z męskimi bokserkami. Zdarłwszy z wieszaka jedną parę z reniferem i Świętym Mikołajem, ponuro poczołgał się do kasy mrucząc: ‘Choć to - choć to…’ po czym padło słowo niecenzuralne.
Ale jak wielką racją i jak ważnym komentarzem były jego słowa! W czasach biznes-garniturów i czarnych butów z czarnymi skarpetkami, czarną teczką, komórką i laptopem, mężczyzna zaczerniony i zszarzały potrzebuje odskoczni.

Oczywiste jest że kobieta czuje się seksowniej nosząc pod niewinną garsonką czerwone koronkowe body… Ale czy mężczyzna nie ma specjalnego błysku w oku wiedząc że pod garniturem nosi bokserki z napisem ‘In case of emergency pull down!’ (‘W razie nagłego wypadku ściągaj natychmiast’).
Jak widać atrakcyjna kolorowa seksowna bielizna potrzebna jest dzisiejszemu mężczyźnie jak spragnionemu czysta krystalicznie woda (lub zimne piwo)! Ona ocali naszą psychikę przed wmontowaniem w szeregi młodych zdolnych i wiecznie pracujących yuppies którzy muszą wyglądem przypominają dobrze ubrane roboty. Garnitur od Armaniego - nuda. Co pod spodem? A – to dopiero zagadka…

W SiSi rozumiemy mężczyzn i dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby nasza oferta była tak szeroka i interesująca jak to tylko możliwe. Niezależnie od tego czy szukacie zabawnych i kolorowych bokserek ‘z pazurem’, skórzanych slipek z ćwiekami odsłaniającymi pośladki, bokserek przezroczystych z czarnej siatki lub bawełnianych z nowoczesnym nadrukiem - taka bielizna męska tylko w SiSi.

Dla Panów (i Pań) rządnych większych wrażeń proponujemy też seksowne przebrania. Któraż Pani śmiałaby odmówić swych wdzięków przystojnemu Strażakowi lub Policjantowi? Gorący ‘Kucharz’ ugotuje ognistą potrawę od której bombowego smaku uratuje nas członek amerykańskiej grupy saperskiej „Bomb Squad”. Aż chce się zdać na ich łaskę i niełaskę….

Seksowne przebrania dla Panów i Pań dodają ognia łóżkowym zabawom a jak wiadomo udane przeżycia w sypialni przekładają się na udane pozostałe aspekty naszego życia. Tak więc dobrej zabawy w sypialni – Panom (i Paniom) życzy SiSi

Zobacz więcej na http://www.sisi.pl/bielizna/bielizna-meska/id/49/