Zgadza się drogie Panie. Od dzisiaj już nie chodzimy tylko w męskiej koszuli rankiem po domu, ale wychodzimy w niej na miasto. Nawet do pracy!

Topowi projektanci tacy jak Stella McCartney, Versace proponują na wiosnę / lato 2009 dla Pań koszule męskie w bardzo kobiecym wydaniu.

Kobiety wyglądają w nich nie tylko bardzo seksownie, ale i zmysłowo. Koszule mimo, że zachowują swój męski charakter nadają się do chodzenia po mieście.Takie “za duże” koszule nosimy do krótkich szortów w stylu bardziej nowoczesnym. Jeżeli lubimy bawić się modą załóżmy je do czarnych legginsów lub grubych rajstop. Również dobrze będziemy wyglądać jeżeli ubierzemy  do koszuli jeansy i jakiś dodatek (korale, torebka z frędzlami) podkreślający “look” hippie, czy pocahontas.Męskie koszule z kobiecym fasonem dostaniemy u Stelli McCartney za około 1700 złotych.

Tańsze opcje znajdziemy w H&M za 149złotych oraz w Mango za 159 złotych.Świetną marynarkę lekko za dużą, jakby przez przypadek zamienioną z marynarką twojego mężczyzny, znajdziemy w sklepach Zara.