Wraz z końcem paryskiego tygodnia mody, czas wyabstrahować najważniejsze, cztery łatwe do wdrożenia trendy Jesień / Zima '09 , które wpłyną ta męską garderobę w tym roku. 

Duże szaliki 

Szyja stała się ważnym punktem tej kolekcji w Paryżu. Choć projektanci wymyślili niezliczoną ilość sposobów, aby zwrócić uwagę na tą zaniedbana część ciała, wiele z ich kreacje były dalekie od praktycznego zastosowani. Jednakże najlepsza możliwość skupienia się na szyi, pojawiła się wielokrotnie w postaci był wielkiego szalika. Tym razem jednak, zamiast tradycyjnego zapętlania, grube szale wiązano na szyi w sposób "bezładny". Zwiąż prawie całą jego długość lub większość na szyi i noś ze wszystko od garniturów po codzienny strój.

Klasyczne Płaszcze 

Kredytowy krach i kryzys sprawiają, że dwa razy zastanowimy się, gdzie pójdą ciężko zarobione środki pieniężne. Nikt nie jest zainteresowany w odzież, która jest chwilowym stylem i wyjdzie z użycia szybciej niż się do niej przekonamy. Projektanci jak Raf Simons i Hermes prezentują kolekcję ponadczasową: płaszcz w paletę neutralnych kolorach, takich jak piaskowy, czarny i szary. Takie płaszcze są ostro cięte, perfekcyjnie dopasowane i wykonane, aby wytrzymać próbę czasu. Więc zamiast kupować dużo T-shirtów, wybierz uniwersalną klasykę. Będziesz ją nosić aż do następnej jesieni, z czarnymi dodatkami aby dodać miejskiego szyku, albo z do dżinsów, aby nabrały bardziej wytwornego wyglądu.

Proste Spodnie 

Po sezonach modeli paradujących w obcisłych nogawkach, na które mogli sobie pozwolić 14 letni chłopcy, genetycznie błogosławieni lub stylistycznie nieustraszeni, projektanci wreszcie stworzyli coś dla prawdziwych mężczyzn. Garnitury do noszenia. W Paryżu byli to Raf Simons i Dries van Noten. Veronique Branquinho stworzyła pochlebne garnitury, który też dały ciału trochę oddechu. Choć w swej naturze styl, jest łatwy do noszenia, są dwie rzeczy, o których należy pamiętać przy dokonywaniu zakupów Po pierwsze, upewnij się, że tylko nogawki SA bardziej obfite - pas powinien być dopasowany żeby nie wyglądać śmiesznie.
Po drugie, krój jest wszystkim, więc nie bójcie się wydać trochę więcej pieniędzy na ubrania wysokiej jakości, aby uzyskać stosowny wygląd. Spodnie z Harmon są przykładem tych zasad, 

Ostre Kolory

Lata 80'. nadal inspirują francuski świata mody, a palety czystych kolorów. Na szczęście, tym razem, zamiast piekącej naszą siatkówkę blasku neonu, pojawiły się swetry, T-shirty i żakiety bardziej stonowane i ostatecznie bardziej praktyczne w użyciu niż oryginały z lat 80'. Dunhill, na przykład pokazał niekonwencjonalny trój kolorowy sweter na, ale połączył go z szarymi spodniami i czarnymi butami dla zachowania balansu. Spróbuj tego trendu w podobny sposób ale nie bój się odważnych akcesoriów jak kapelusz