Jesień mieni się wieloma kolorami. Na drzewach królują brązy, czerwienie, rudy, a w kolekcjach projektantów nieraz jest całkowicie na odwrót. Tak mamy w tym przypadku … .
Dom mody Gucci w jednej z proponowanych linii na jesień 2009 r. prezentuje metalic chic. Powiem Wam, że po przejrzeniu całej kolekcji jestem zachwycona.

Dotychczas sceptycznie patrzyłam na wszelkie stylizacje a'la „cała lakierowa dama”, ale to co dla Was wybrałam szczerze wywarło na mnie spore wrażenie. Zapewne na efekt końcowy i moje zdumienie złożyło się kilka czynników, a te które do mnie szczególnie przemówiły opiszę pokrótce.
Ogólno panujący w tej kreacji błysk i przepych, a tak naprawdę jego brak powaliły mnie i ciężko zebrać mi się do tej chwili. Jednak skupmy się może na spodniach. Ich wysoki połysk wcale mnie nie zniechęcił, a z zaintrygowaniem przyciągnął mój wzrok. Spodnie wcale nie są wykonane ze skóry, a z elastanu i wysokiej jakości bawełny więc jak sądzę świetnie układają się na ciele (no może lekko się mną). Za to motocyklowa kurtka jest już skórzana. Do tego błyszczący top, torba z niebieskiej błyszczącej skóry, botki na niebotycznych obcasach. Całość uzupełniona paskiem i łańcuchami. A efekt …, same możecie ocenić i się wypowiedzieć.

Chyba od dziś i ja zechcę by kojarzono mnie z kobietą wyłaniającą się z morskiej toni, bo skoro Gucci tak genialnie zestawił elementy błyszczącej garderoby to dlaczego mnie ma się nie udać. A może Wy będziecie pierwsze ode mnie. Bądź już tak chodzicie?
Czekam na wasze opinie, dodam, że z niecierpliwością (!).

Zdjęcia: Gucci

Więcej na jejmoda.pl