O tym, że wygląd kobiety jest niezmiernie ważny nie trzeba nikogo przekonywać.
Nie chodzi jednak tylko o sam wygląd,  ale nasze poczucie własnej wartości, sposób poruszania się, ogólnie mówiąc nasz styl. Może to trywialnie brzmi ale jest niezmiernie ważne. Kobieta bez stylu w najlepszych markowych ciuchach wygląda nijako.
Nie wystarczy kupić nową bluzkę i zmienić fryzurę , chodzi o poukładanie wszystkich elementów  i stworzenie spójnej całości, zrozumienie zasad doboru barw i fasonów, tak aby samej poruszać się pewniej w świecie mody i nie mieć kompleksów.
Świadomość, że dobrze się wygląda, że dbamy o każdy szczegół naszego wyglądu automatycznie dodaje nam pewności siebie, wyprostowuje sylwetkę i zmienia rysy twarzy. Kobieta staje się szczęśliwsza, chociaż wcześniej nie zdawała sobie sprawy, że tak niewiele trzeba aby ten stan osiągnąć. Samotna kobieta nagle spotyka mężczyznę i okazuje się, że problem samotności był taki łatwy do rozwiązania.
Te zmiany zauważa również otoczenie, z osoby która stała zawsze w cieniu wychodzimy do przodu, nie boimy się komentarzy na nasz temat. Stajemy się zadowolone z życia, zauważone, komplementowane. Nie znam osoby, która tego nie docenia.
Tymczasem większość Polek nie przywiązuje uwagi do swojego wyglądu zasłaniając się brakiem czasu lub funduszy, co oczywiście kompletnie je nie tłumaczy. Polki są ładne i zgrabne, tylko strasznie zakompleksione, walczę również z tym nastawieniem.
Nie chodzi o to aby inwestować niesamowite pieniądze na metamorfozę, łącznie z wyrzuceniem całej szafy i przerobieniem się na kogoś kim nie jesteśmy.
Najważniejsze żeby zachciało nam się chcieć, aby nie tłumaczyć sobie, musze najpierw chudnąć, jestem za stara, zbyt zajęta, mam małe dziecko po co o siebie dbać! A jest po co uwierzcie mi drogie panie, walczmy o siebie, to nie prawda, że kobieta ma jedynie myć kura domowa i opiekunką do dzieci a mąż ma się oglądać tylko za innymi, czas to ZMIENIĆ!

Od wielu lat pracując z klientkami o przeciętnych zarobkach udowodniłam że tak nie jest.
Oczywiście wymaga to od stylisty większej pracy, bo najłatwiej jest tworzyć całą szafę od nowa i narzucać swój styl. Najtrudniej wsłuchać się w potrzeby klientki, jej preferencje i przyzwyczajenia i starać się „uratować” jak najwięcej garderoby, odświeżając ją o modne detale lub wprowadzając do niej kolory. Oczywiście nie da się uniknąć pożegnania, z rzeczami poniszczonymi lub , które wyglądają jak po babci, tych które masakrują naszą sylwetkę lub są o dwa numery za małe lub za duże. Jednak z mojego doświadczenia wynika że nie jest tka źle jak nam się mogłoby wydawać.
W moim butiku można się ubrać za niewielkie pieniądze doradzam klientkom za darmo, namawiam do zmiany wizerunku, do podkreślenia swojej kobiecości, do odkrywania nowych kolorów i noszenia dodatków : pasków, biżuterii, szali. Nie trzeba przechodzić pełnej stylizacji aby osiągnąć natychmiastowy efekt .Wystarczy oddać się w moje ręce i nie wyrzucać pieniędzy na przypadkowe zakupy, tylko mądrze je zaplanować w moim butiku CLOREE.

Na dzisiejszym rynku pracy nie wystarczą już wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.  Wyższe są wymagania w stosunku do osoby starającej się o pracę, gdyż jest ogromna konkurencja.  Starający się o pracę mają podobne kwalifikacje, studentki nie mogą długo znaleźć pracy. Często decydującym elementem wpływającym na decyzję o naszym zatrudnieniu niekoniecznie jest sama uroda lecz nasz styl . Wizerunek kobiety odnoszącej sukcesy jest następujący: ma klasę, własny styl, jest twórcza, aktywna i pewna siebie.
Są to wyniki badań wśród pracowników kadr zarządzających i mówią one same za siebie.
Oczywiście niektóre stanowiska wymagają posługiwania się dress code.
Powoli kończą się czasy kiedy wysokie stanowiska rozdzielało się znajomym, firma musi mieć wyniki finansowe ale również odpowiedni standing, prestiż.
Mając wysokie ambicje starajmy się przeanalizować samych siebie a jeżeli sprawia nam to trudność to oddajmy się w ręce fachowców.
Od lat prowadzę doradztwo indywidualne wizeruknku, warsztaty dla małych 5-cio osobowych grupek oraz szkolenia i konferencje dla firm z zakresu stylizacji biznesowej.

W mojej pracowni dobieram kolory włosów i fryzury na 30 perukach, robimy fotki metamorfoz. Przeprowadzam indywidualne lekcje makijażu, analizę kolorystyczną zakończoną złożeniem indywidualnego przewodnika kolorystycznego do torebki składającego się z ok., 40-50 kolorów. Doradzam fasony, pomagam stworzyć nowy styl, wykonuję przegląd szafy w domu u klientki, proponując nowe zestawienia. Na końcu zakupy u mnie w butiku – bezpłatne, lub na terenie innych galerii – odpłatnie. Na koniec opis z rysunkami żurnalowymi i zdjęciami z naszych spotkań ( fryzur, przeglądu szafy i końcowej metamorfozy), dodatkowo dołączam opis zasad dress code, dla chętnych.
Pracę możemy rozłożyć na dowolny czas.

Butik Cloree stworzyłam z pasji do stylizacji kobiet, mam wreszcie możliwość ubierania ich w fajne ciuchy w jednym miejscu, mam głównie w ofercie kolekcje codzienne do pracy oraz odzież wizytowo-wieczorową, Na miejscu jest również artystyczne krawiectwo miarowe, którego pracę nadzoruję jako stylistka.
Więcej na www.cloree.com

Jednym słowem w jednym miejscu można znaleźć wszystko co jest potrzebne prawdziwej kobiecie!

ZAPRASZAM SERDECZNIE na niezobowiązującą rozmowę.

Julita Wudarczyk – stylistka, konsultant koloru, absolwentka berlińskiej szkoły stylistów, od lat prowadzi szkolenia dla firm i indywidualnych klientów w zakresie kreowania wizerunku biznesowego.

Pracownia Stylizacji Siluete.Beauty&Style.
Babice Stare,  ul. Rynek 18
www.siluete.pl               
julita@siluete.pl

tel. 507 000 507