Historia kultowego bikini, czyli dwuczęściowego kostiumu kąpielowego sięga Paryża 1946 roku. Nazwa wywodzi się od Atolu Bikini, który był w tym czasie miejscem testów amerykańskiej broni jądrowej. Bikini zaskoczyło śmiałością, z jaką odkrywało kobiece ciało i stało się najbardziej wybuchowo komentowanym damskim odzieniem skojarzonym energetycznie z próbami na Atolu Bikini . Potrzebowało ponad dekady, by zostać zaakceptowane w zawsze zachowawczej Ameryce.


Rewolucja, którą wywołał nowy kostium to przełom w damskiej modzie . Dziś z zadowoleniem korzystamy z jej efektów. Wolnym chwilom w promieniach słońca nieodzownie towarzyszą figi i biustonosz. Kobiece kroje kostiumów Mewa-styl podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Soczyste, owocowe barwy i radosne printy  dodają energii. Kwiatki i prążki, często łączone w jednym modelu bikini, skóra węża i panterka oraz zawsze modna i elegancka na plaży czerń, w kolekcji kostiumów dwu częściowych to najbardziej gorące wzory nadchodzących wakacji. W kolekcji uwagę przyciągają modele zdobione kryształkami i metalowymi aplikacjami.

To prawdziwa atrakcja dla pań śledzących najnowsze plażowe tendencje . Dla amatorek kostiumów jednoczęściowych klasyczne modele monokini Mewa-styl w eleganckiej czerni i stonowanej palecie kolorów. Wakacje za pasem, więc najwyższa pora zaplanować swój plażowy look. Obejrzyj galerię produktów Mewa-styl