Długie przebywanie na słońcu wysuszyło skórę oraz osłabiło jej elastyczność.  Jesień to świetna pora, by przywrócić skórze blask i świeżość.  Sprawdzoną i skuteczną metodą regeneracji oraz zapewnienia efektu odmłodzenia jest omówiony poniżej zabieg mezoterapii bezigłowej.
Zabieg polega na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry twarzy lub ciała. Pobudza produkcję kolagenu, wspomaga mikrokrążenie, stymuluje odnowę komórek oraz redukuje zmarszczki.  Mezoterapia wykorzystywana jest również do walki z cellulitem i rozstępami.
W FABRYCE URODY zabieg mezoterapii bezigłowej wykonywany jest przy pomocy wysokiej klasy urządzenia MESCOSCIENCE firmy Skeyndor.  Urządzenie wykorzystuje najnowsze osiągnięcia badań naukowych w dziedzinie chemii, które zostały nagrodzone Nagrodą Nobla w roku 2003.
Podczas zabiegu stosowane są cztery techniki zapewniające głęboką penetrację substancji czynnych:
• prąd stymulacyjny (galwan)
• hydroelektroforeza (prąd pulsacyjny)
• elektroporacja (fale radiowe)
• krioterapia
Często zadawane jest mi pytanie czy warto stosować ten zabieg, czy efekt jest widoczny, czy nie są to stracone pieniądze?  Na rynku oferowana jest przecież cała gama różnych rozwiązań, większość z nich „przywraca młodość skórze”,  lecz w rzeczywistości  ich efekty są mierne bądź nie proporcjonalne do zapłaconej ceny.  Wykonywany w naszych gabinetach zabieg mezoterapii przynosi realne efekty, które są widoczne już po kilku wizytach.  Skuteczność wykonywanego u nas zabiegu wynika z jakości stosowanego urządzenia, właściwie dobranych substancji wprowadzanych w skórę, jak również doświadczenia kosmetyczek, które indywidualnie komponują zabieg.  Zachęcając do zabiegu pragnę również podkreślić, iż są one bezbolesne oraz nie pozostawiają zaczerwień i obrzęków.
W FABRYCE URODY wykonujemy następujące kuracje:
• Mesobright vit.C – zabieg rozjaśniający, wyrównujący koloryt skóry; wysoka zawartość witaminy C stymuluje syntezę kolagenu i poprawia jej jędrność.
• Mesofiller -  zabieg ujędrniający, wypełniający zmarszczki i głęboko nawilżający, idealny dla skóry dojrzałej i po nadmiernej ekspozycji na słońce.
• Mesolift – zabieg zapewniający długotrwały efekt liftingu skóry.
• Mesoslim -zabieg wyszczuplający, oddziaływujący na główne czynniki będące przyczyną pojawienia się cellulitu.
• Mesofirmness - zabieg ujędrniający, redukujący rozstępy; zabieg działa na zwiotczałe tkanki spowodowane wiekiem, ciążą i dietami odchudzającymi, wzmacnia elastyczność skóry brzucha , wewnętrznej części ud i ramion, figura nabiera kształtu, poprawia się wygląd skóry a rozstępy stają się mniej widoczne.
W trakcie kuracji zalecane jest unikanie wysokich temperatur(sauna), unikanie kremów z retinolem i kwasem glikolowym oraz kąpieli słonecznych przez 24 godz po zabiegu. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, epilepsja, rozrusznik serca lub implanty.

Zabiegi przeprowadza się raz w tygodniu przez cykl kolejnych pięciu, sześciu tygodni. Dla podtrzymania efektu rekomendowane jest wykonywanie pojedynczego zabiegu raz w miesiącu. 
Zachęcam do skorzystania z zabiegów i przekonania się na „własnej skórze” o jego skuteczności.  Dla osób odwiedzających TRENDZ przygotowaliśmy specjalną ofertę - rabat 10% na pierwszy i 50% na ostatni zabieg cyklu plus karta stałego klienta uprawniająca do stałych zniżek.
Serdecznie zapraszam,


Magdalena Wawerek, Kosmetyczka

FABRYKA URODY

ul. Świętokrzyska 31/33 A,  lok.  2, Warszawa
tel. (22) 828 28 82,  kom. 793 158 626

Al. KEN 96 lok. U 8, Warszawa
tel. (22) 855 00 42,  kom. 502 548 758
salon@fabrykaurody.com  ,  www.fabrykaurody.com