Miłośnikom dobrej kuchni polecamy wyrwanie się poza granice warszawskiego centrum i odkrycie nowych miejsc i smaków na obrzeżach stolicy. Na nowym Ursynowie, szczególnie w  okolicach metra Kabaty jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe kawiarnie, nowoczesne kluby i restauracje zapraszające na szybki smaczny lunch lub romantyczna kolacje z dala od zgiełku i gwaru śródmieścia.

 

W poszukiwaniu takich przyjemnych zakątków wysłanniczka redakcji Trendz.

Zwabiona zapachami pieczonej w piecu pizzy i świeżych pomidorów trafiła

Do nowo powstałej włoskiej Restauracji Gondola.  Położona w pobliżu metra Natolin przytulna restauracyjka została

Stworzona po to by choć na chwile poczuć klimat i smak prawdziwej włoskiej kuchni.

Podstawowymi założeniami kuchni w Gondoli są oryginalne włoskie produkty i możliwość komponowania pizzy z zaproponowanych przez lokal składników.

 

Oryginalne menu, przystępne ceny to pierwszy atut tego  minimalistycznie

ale ze smakiem urządzonego wnętrza. Drugim niewątpliwe jest rodzinna i domowa atmosfera. Do lokalu spokojnie możemy przyjść z nasza pociecha, bo kiedy my będziemy pochłonięci

rozmowami z przyjaciółmi, dziecko zajmie się malowaniem w specjalnie dla dzieci

stworzonym kąciku zabaw. Trzeci (naszym zdaniem najmocniejszy atut :)) to tiramisu w pucharku i wyśmienita kawa, dobrze zaparzona, podana z ciepłym mleczkiem na boku.

 

Jeżeli szukacie spokojnego miejsca na romantyczna walentynkową kolacje

Gondola możne okazać się idealnym schronieniem dla zakochanych. Specjalne walentynkowe menu kusi owocami morza (pamiętajmy, ze to jeden z osławionych afrodyzjaków), ciekawymi fuzjami smaków np. ostrygi z salsa z owocu Granata i fantazyjnymi deserami: malinowym sercem na waniliowej rozkoszy czy ciastkiem Kamasutra z wróżba w środku ;). W tle oczywiście miło nastroją was ciche włoskie melodie.

 

Będąc już w metrze przejedźcie kilka stacji dalej i poczucie klimat słonecznej Italii. Restauracja Gondola przy ulicy Stryjeńskich 19 czynna jest codziennie od 12 do 22.

Menu i inne przydatne informacje na www.restauracjagondola.pl.