Pokaz bielizny marki Victoria’s Secret to niezaprzeczalny triumf kobiecości. Piękne, jedne z najlepiej opłacanych modelek z całego świata, bajeczna bielizna w niezwykłej oprawie i świetna muzyka – to charakterystyczne elementy tego eventu.

Najnowszą kolekcję Victoria’s Secret zaprezentowały najbardziej pożądane na całym świecie modelki: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, świeżo upieczone mamy: Miranda Kerr i Doutzen Kroes oraz nasza piękna rodaczka, Anja Rubik.

W pierwszej części pokazu modelki pokazały się w ultra kobiecych strojach, nawiązujących do kostiumu baletnicy, motyla i  księżniczki. W drugiej odsłonie modelki zaprezentowały się w strojach superherosek. Na wybiegu wprost zawrzało, kiedy aniołki Victoria’s Secret wyszły w strojach Wonder Woman - wyglądały jak wyjęte prosto z komiksu. Trzecią część pokazu otworzyła piękna Doutzen Kroes, a prezentowane stylizacje nawiązywały do hiszpańskiej kultury – tańca flamenco, corridy i kolorowych wachlarzy.

Kolejnym elementem pokazu były stylizacje inspirowane morską głębiną – modelki przechadzały się po wybiegu w stylizacjach przypominających muszle, wodorosty i perły. Piąta część pokazu nosiła nazwę I put a spell on you (Rzucam na ciebie zaklęcie). Modelki zaprezentowały stylizacje nawiązujące do początku XX wieku, a elementami charakterystycznymi były czarodziejskie kapelusze, romantyczne falbanki, gorsety i koronki. Szósta, ostatnia część pokazu była poświęcona młodzieżowym stylizacjom w energetycznych, fluorescencyjnych kolorach. Pokaz urozmaiciły występy gwiazd: Kanye West, Jay Z, Adama Levine z Maroon 5, który wyszedł na scenę ze swoją dziewczyną, modelką  Anne Vyalitsyną, a na końcu zaśpiewała ekscentryczna piosenkarka Nicki Minaj.

Autor: Sophie