Już w ten piątek zadebiutuje gra The Sims 3. Będzie to największa premiera w historii gier komputerowych w Polsce. Dzień później w simowym miasteczku w Arkadii zagra w „Simy” ambasadorka gry – Agnieszka Chylińska.
W sobotę 6 czerwca około godziny 16.00 wokalistka rockowa Agnieszka Chylińska odwiedzi miasteczko simowe w Arkadii w Warszawie. Agnieszka opowie o swojej przygodzie z grą i pokaże stworzony przez siebie świat The Sims 3.
Warto odwiedzić miasteczko The Sims 3 w Arkadii w weekend 5-7 czerwca. Wszyscy fani najbardziej popularnej symulacji życia będą mieli możliwość zagrania w premierową, trzecią odsłonę The Sims. Czeka na nich szereg atrakcji: konkursy z nagrodami, ścianka do zdjęć, tatuaże, specjalna simowa gra Twister. Osoby, które kupią grę The Sims 3 i zachowają paragon, mogą wziąć udział w konkursach towarzyszących pokazom, w których do wygrania są laptopy SONY VAIO. Miasteczko simowe zaprasza w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Arkadia, czyli 10:00-21:00.

Zabawa w symulację życia w The Sims podbiła serca milionów ludzi na całym świecie. W najnowszej odsłonie gry rozbudowany kreator postaci umożliwi wszystkim fanom stworzenie Simów o wyjątkowym wyglądzie i osobowości. To Ty będziesz decydować, kim będzie twój bohater, jakie będzie miał marzenia, czy podąży za przeznaczeniem i spełni życiowe plany.
Gra The Sims 3 pojawi się na rynku 5 czerwca w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery PC, MAC oraz telefony komórkowe. W języku angielskim zagramy w nią na urządzeniach iPhone i iPod Touch. Gra w wersji PC będzie dostępna w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store na www.eastore.pl. Więcej informacji na temat The Sims 3 znajduje się na stronie pl.thesims3.com