Torebka to nieodłączny element kobiety. Jest w niej wszystko. Oprócz podstawowych rzeczy, jak kosmetyki, klucze telefon oraz portfel, jeżeli mamy miejsce to wkładamy magazyny, napoje, notatniki, a czasem jeszcze dziwaczniejsze rzeczy. Torebka świetnie może podkreślić nasz styl, ponieważ kupujemy najrzadziej spośród garderoby, dlatego jest to niezwykle ważny element. Podobno mówi się “pokaż mi swoją torebkę, a ja powiem Ci kim jesteś”. Coś na pewno w tym jest.
W tym sezonie niezwykle modne są torebki tak zwane “pyton”. Niektóre domy mody, jak Tod’s oferują  torebki z oryginalnej skóry pytona. Jednak cena wtedy wynosi około 7 000 złotych.
Mimo, że torba jest bardzo droga posiada prosty kształt w postaci prostokąta na dwóch uchwytach, jednym dłuższym, a  drugim krótszym. Boki spinają kawałki skóry wykończone srebrnymi okuciami, z przodu naszyto wizytówkę marki.
Fason troszkę przypomina model bardzo rozchwytywanych przez gwiazdy torebek sprzed dwóch, trzech lat, Balenciaga.
Jest to ponadczasowy fason, który zarówno pasuje do jeansów jak sukienek.
Droższa wersja to torebka ze srebrną klamrą po środku od Michaela Kors a 9 000 złotych
Tańsza wersja torebki również ze skóry pytona proponuje marka Kooba. Torebki są bardzo podobne, tyle że  Kooba zwęża się na górze, tworząc mały trójkąt.
Dwa uchwyty są lekko regulowane i wykończone stalowymi klamrami. Torebkę dostaniemy za około 2400 złotych.
Jeżeli obydwie ceny Wam się wydają kosmiczne jest również trzecia wersja od Kazar.
Torebka Kazar stworzona ze skóry ekologicznej wzorowanej na pytona jest w kształcie kopertówki. Idealne do sukienki i szpilek. Cena 369 złotych.