Michał Piróg uwielbia w wywiadach mówić na temat gejów i Żydów. Już kilkukrotnie słyszeliśmy jak opowiada o swoich partnerach, czy o wyprowadzce  do Izraela, którą cały czas odkłada. W najnowszym wywiadzie w Gali postanowił znów porozmawiać na te dwa tematy.
Tancerz stwierdził, że chciałby adoptować dzieci jak Ricky Martin, który również jest homoseksualistą. „W Polsce chyba trudniej jest być gejem niż Żydem. Jako Żyd mam wszystkie prawa obywatela, jako gej już nie – wyznaje Piróg. Mój partner nie może po mnie dziedziczyć. Nie mogę adoptować dziecka. Chyba, że będę ściemniał i lawirował, co zrobiła część moich homoseksualnych znajomych.”
Michał dalej mówi, że „Powinienem się obrzezać. Ale to może być w moim wieku bardzo bolesne. Z drugiej strony, nie chcę tego robić pod narkozą i w klinice. To ma być obrządek religijny. Jeszcze mi się jakoś do tego nie spieszy, ale wiem, że prędzej czy później to nastąpi. Poza tym to podobno zwiększa przyjemność doznań..., a na pewno jest bardziej higieniczne.
Michał z swoimi wypowiedziami musiał przestraszyć niejedną 40-letnią czytelniczkę Gali. Kto wie, może kiedyś zobaczymy Michała z obrzezanym penisem i adoptowanym dzieckiem na okładce jakiegoś kolorowego czasopisma?!
Chcielibyście zobaczyć taką sesję zdjęciową?!