Już za tydzień każdy z nas ze zniecierpliwieniem będzie czekać na mikołaja. Jak zwykle ten dzień staramy się spędzić w wyjątkowy sposób. Dla większości z nas ''wyjątkowy'' oznacza pójście do galerii handlowej bądź kina. Jednak czy nie macie wrażenia, że Mikołajki powinny być nie tylko przyjemne ale również pożyteczne? W końcu my dostajemy prezenty więc czemu nie zrobić prezentu bezdomnym zwierzętom? Trendu.pl pragnie Was zaprosić na niezwykłą akcję zorganizowaną przez Fundację Viva! Psy Niczyje!.

Już 6 grudnia będziecie mieli okazję wziąć udział w imprezie: Mikołajowe Ciuchowisko, czyli 6grudnia zupełnie inaczej! Impreza jest o tyle niezwykła, że cały dochód zostanie przeznaczony na bezdomne zwierzęta. W końcu właśnie teraz czeka ich najwięcej w schronisku i w zimne dni potrzebują więcej ciepła niż kiedykolwiek! Apelujemy również do wszystkich osób, że pies czy kot to nie jest jednodniowa zabawka świąteczna tylko przyjaciel na całe życie, dlatego Warto zastanowić się czy jest to odpowiedni prezent dla naszego dziecka, gdyż nie mówimy tu o plastikowej zabawce ale o żywym stworzeniu!

W programie imprezy przygotowano liczne atrakcje, w tym między innymi: 
- SWAP STREFA: wymiana ciuchów, torebek i dodatków, oglądanie, przymierzanie, przebieranie (się).

- SZMERY BUYERY: markowe superciuchy (m.in. Hugo Boss, Cavalli, Zara, Solar i in.) do kupienia za grosze, niewiarygodne okazje po śmiesznych cenach; odlotowe kreacje, artystyczne szmatki, biżuteria i dodatki. 

- BE BEAUTY: bezpłatne(!) porady stylistki, wizażystki i kosmetologa, możliwość zakupu kosmetyków po okazyjnych cenach, czynienie zadość kobiecej próżności.

- KOOLTURKA: książki i płyty (z muzyką i filmami) do kupienia oraz na wymianę, bo nie samym ciuchem żyje kobieta

a specjalnie dla mam i ich pociech

- KINDER NIESPODZIANKI: gry, zabawy, układanki, czyli mikołajkowa balanga na całego pod okiem doświadczonego pedagoga; konkursy rysunkowe, w których nagrodą są zaproszenia do lodziarni Grycan, loteria ze wspaniałymi nagrodami, w której każdy los wygrywa, malowanie buziek i inne atrakcje

Zapowiada się doskonała zabawa, przy okazji będzie można kupić ciekawy prezent dla siebie i najbliższych, a przede wszystkim – zrobić coś dobrego dla zwierząt!

Mikołajkowe ciuchowisko odbędzie się w Restauracji Biosfeera, W-wa, Al. Niepodległości 80 (wejście od ul. Odyńca) w niedzielę, 6 grudnia, od godz. godz. 12.00 do 19.00

Wejście - co łaska plus VAT :-) (wjazd do SWAP STREFY 7 zł)  

Podkreślamy, że cały dochód zostanie przeznaczony na bezdomne zwierzęta! Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału!