Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Made in Poland, które jak zawsze odbywają się w Domu Polonii na Karkowskim Przedmieściu 64 w Warszawie.

Spotykamy się 5-6 grudnia w godz. 12.00 -19.00.

W ten weekend Warszawa rozbłyśnie na święta. Wzdłuż Traktu Królewskiego powstanie wyjątkowy świetlny szlak o długości 20 km. Świąteczna droga rozpoczyna się na Nowym Mieście i wiedzie przez Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Aleje Ujazdowskie, Plac Na Rozdrożu, ul. Belwederską, ul. Jana III Sobieskiego, kończąc się w Wilanowie.

Targi Made in Poland to:kameralny klimat,doskonała lokalizacja,rewelacyjna organizacja.

Jako organizatorzy zapewniamy wystawcom stoły i krzesła (jeśli tylko mają takie życzenie). Podczas targów do Waszej dyspozycji oddajemy bufet z ciepłymi napojami.

Tylko u Nas spotkasz starannie wyselekcjonowaną grupę wystawców dobraną tak, aby ich wyroby były unikalne.

Nasze targi to „tylko” 35 stanowisk, dzięki czemu Klient ma możliwość zapoznania się z produktami każdego wystawcy.

Jeżeli chcesz się u Nas wystawić w ten wyjątkowy weekend, napisz na adres: kontakt@targimadeinpoland.pl

Koniecznie prześlij link do strony lub FB oraz pełną nazwę firmy i telefon.

LISTA WYSTAWCÓW: BIŻUTERIA ANNA BOJANOWSKA, BRAZI DRUSE JEWELRY, SCRADEUS, ZU DESIGN, JA PIERNICZĘ, QOZDOBIE, IRINA CHRZANOWSKA, ASG CZAPKI, WYTWÓRNIA KOLOROWYCH OSOBLIWOŚCI, MADIMADI, LEMON LOVELY, RENARO, TO MOJA PROJEKT, #momidesign, JEV.BY KAHRLA, LILLS, SZYDEŁKOWO, LOVESTONE, KRZYSZTOF PRZESTRZELSKI, EKOISTA, MODE ART DESIGN, ROSA BIANCA, EINE KLEINE, UBRANI, MONIKA RUDNIK KULIKOWSKA, JACEK BATOLIK, KOLOROWE POKOIKI, JOLANTA KUŹMIŃSKA, PROJEKT RĘKODZIEŁO, TRIKOO CONCEPT