Wraz z wiosną nadchodzi miłość. Kwiaty się rozwijają, ptaki śpiewają, trawa zielenieje, słońce otula Nas swymi promieniami. Wiosna to niewątpliwie najromantyczniejsza pora roku. W każdym wieku człowiek może poznać swoją wielką miłość. Osoba zakochana robi różne głupstwa. Jednym z nich jest tatuowanie imienia ukochanego, czy jakiegoś wspólnego symbolu.

Lindsay Lohan i Ronson, Rihanna i Chris Brown, Britney i K-Fed, Angelina Jolie i Billy Bob Thornton – wszystkie wymienione gwiazdy mają pasujące do siebie tatuaże, które zostały zrobione, aby podkreślić ich miłość.

Jednak, co się dzieje, kiedy się rozstają. Nie każde uczucie jest w stanie przetrwać, a tatuaż jest na zawsze. Chyba, że jesteśmy gotowi zapłacić fortunę za jego usunięcie.

Nawet sami tatuażyści twierdzą, że dobrze się zastanowić kilka razy, zanim się zdecydujemy na takie „wyznawanie miłości”.

Angelina Jolie po zerwaniu z Billy Bobem usunęła jego inicjały wytatuowane na ramieniu. Jednak zostało przebarwienie, które nadal jej przypomina o burzliwym związku!