Jest w dobrym tonie mówić, że się w niego gra. Mimo, że potrzebny jest do niego tylko kijek, piłka i trawa jest to jeden z najbardziej ekskluzywnych sportów ostatnich czasów. W serialach polskich, jak na przykład ‘’Teraz albo nigdy’’ bohaterowie grają z wielką pasją w golfa na łamach swojego biura.
Reżyserzy wręcz uwielbiają robić sceny, gdzie młody, przystojny biznesmen przyjmuje swoich biednych, zestresowanych pracowników podczas swojej gry w golfa w pokoju.

Taki biurowy golf sprawdza się nie tylko w serialach, ale także w dni takie jak teraz, kiedy deszcz nie przestaje padać. Jeżeli chcemy potrenować, taki zestaw mini golfa jest idealny.
W niewielkiej walizce (32,5 x 22,5 x 9 cm) znajduje się rozkładany putter, dwie piłeczki, metalowy dołek, a także mata imitującą trawę.
Zestaw ten jest również dobrym pomysłem na prezent. Całość kosztuje 433 złote i można go kupić w sklepie internetowym dlagolfisty.pl

Oczywiście nie należy grać przy swoich pracownikach, jak to w serialach czy filmach. Chyba, że chcemy siebie ośmieszyć, jako przejaw osoby „nowobogackiej”.